7 rodzajów kwiatów, które są zawsze modne

Wybór kwiatów na ślub i wesele, to bardzo ważna decyzja. Z reguły, wpływa na nią kilka czynników, choćby sezon na konkretną odmianę kwiatów, ich cena, czy motyw przewodni wesela. Jednak są pewne odmiany kwiatów, które nigdy nie wychodzą z mody i ich wybór, będzie zawsze strzałem w dziesiątkę!

1. Kalie 

Mimo, że według przesądów, kalie mogą przynieść Parze Młodej nieszczęście, coraz więcej Par w to nie wierzy i na weselne kwiaty, wybiera właśnie kalie. Są piękne w swojej prostocie i bez żadnych dodatków mogą zawojować każde wesele.

Fot. Pinterest

2. Hortensje

Na moim ślubie były obecne hortensje i z czystym sumieniem mogą wam je polecić. Pasują do większości motywów przewodnich, czy stylów weselnych, a do tego występują w kilku kolorach, dlatego są świetną weselną propozycją.

Fot. Pinterest

3. Róże

Weselna klasyka, która sprawdzi się na każdym weselu. Mogę występować solo, ale także świetnie sprawdzą się jako dodatek do kompozycji kwiatowych.

Fot. Pinterest

4. Gipsówka

Moje ukochane kwiaty, które według mnie, są wręcz stworzone na wesela. Pięknie wyglądają solo, przypominając wtedy niebiańskie chmurki, a także jako dodatek, zwiększając objętość każdej kompozycji kwiatowej.

Fot. Pinterest

5. Piwonie

Ukochane kwiaty każdej Panny Młodej :) Są piękne, romantyczne i z roku na rok, cieszą się coraz większą popularnością, wśród Par Młodych.

Fot. Pinterest

6. Eustoma

Przepiękny kwiat, który niesamowicie wygląda w bukietach ślubnych. Występuje w kolorze różowym, białym, kremowym, zielonym, czy fioletowym.

Fot. Pinterest

7. Gerbery

W ostatnich latach, gerbery przeżywają drugą młodość. Występują w wielu kolorach, wyglądają świetnie pojedynczo, jak i w kompozycjach, a do tego można je kupić przez cały rok.

Fot. Pinterest

A Wy jakie kwiaty wybraliście na swoje wesele?
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger