7 Rewelacyjnych ślubnych gadżetówWedług mnie gadżet, to coś co jest fajne i ciekawe, ale nie jest to coś, czego niezbędnie potrzebuję. I tak też jest w przypadku kilku ślubnych gadżetów, które dla was przygotowałam. Bez nich odbędzie się każde wesele, ale mogą być one ciekawym dodatkiem, który urozmaici ślub i wesele, a nawet będzie pamiątką :)1. Świecące bransoletki

Gadżet, który znalazł się na moim weselu i był bardzo dobrze odebrany przez gości. Świecące bransoletki, które możemy kupić na Allegro za jedyne 15zł, mogą być hitem waszego wesela. Wbrew pozorom, nie jest to atrakcja jedynie dla dzieci, ponieważ dorośli goście również chętnie się nimi bawią.

Fot. Górajka Foto Studio


2. Ślubny szlafrok

Sama, na swoim ślubie miałam szlafroczek z napisem Bride i nie żałuję. Ładnie wychodzi na zdjęciach, jest praktyczny i na pewno jest pamiątką. Szlafrok możemy kupić np. na Babskie Party, Asosie, Boohoo, czy Etsy.com.

Fot. Górajka Foto Studio


3. Obudowa telefonu z motywem

Obecnie, telefon jest naszym małym centrum dowodzenia. Dlatego też, czemu tak ważny dla nas przedmiot, nie miałby oddawać ślubnej atmosfery? Sama miałam obudowę Game Over, która do tej pory wzbudza u mnie miłe wspomnienia. Obudowy do kupienia np. na Printerrier, Etsy.com, czy na Aliexpress.

Fot. skinnydiplondon.com


4. Tatuaże na wieczór panieński

Co prawda, nie jest to stricte gadżet ślubny, ale wieczór panieński powoli staje się preludium każdego ślubu. Z własnego doświadczenia wiem, że zmywalne tatuaże przypadną do gustu każdej uczestniczce wieczoru panieńskiego, a do tego są super atrakcją. Można je kupić np. na Etsy.com, Aliexpress, czy Allegro.

Fot. Notonthehightstreet.com


5. Skrzynka pocztowa na koperty

Firmy produkujące akcesoria ślubne, dosłownie prześciagają się w pomysłach na skrzynkę/pudełko na koperty ślubne. Jeżeli chcemy być w tym elemencie oryginalni, polecam skrzynkę pocztową! Może być ona papierowa (do kupienia TUTAJ) lub klasyczna metalowa (TUTAJ).


Fot. opakowaniaozdobne24.eu


6. Cake Topper

Co prawda nie wiem, czy nazwanie Cake toppera gadżetem jest odpowiednie, ale na pewno jest to fajny dodatek do tortu ślubnego. Cake toppery zdobywają w Polsce coraz większą popularność i coraz częściej ozdabiają ślubne torty. Do kupienia np. na Ilustratyw.pl lub na Pakamerze.


7. Spersonalizowany wieszak

Spersonalizowane wieszaki ślubne, z roku na rok, zdobywają coraz więcej zwolenników. Na pewno wyglądają dobrze na zdjęciach, są użyteczne, tanie, a do tego mogą stanowić pamiątkę po ślubie. Do kupienia na Spersonalizowane wieszaki lub na Allegro.

Fot. Górajka Foto Studio

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger