10 najpopularniejszych kierunków na podróż poślubną w 2018r.

Po długich miesiącach przygotowań, stresie związanym ze ślubem i weselem, przychodzi czas na odpoczynek. Podróż poślubna to relaks, który należy się każdej Parze Młodej. Dlatego też, nie odkładajcie tego na później i już dzisiaj zaplanujcie swoją wymarzoną podróż poślubną :)

Fot. unsplash.com/ Paolo Rosa

1. Kostaryka

Stosunkowo nowy kierunek, który z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Jeżeli marzy się wam piękna plaża, tropikalne lasy, wulkany i plantacje kawy, to kraj dla was. Jedyny minus to wysokie ceny.

2. Jamajka

To kraj, w którym na pewno nie będziecie się nudzić. Przepiękne plaże, bogata kultura, a do tego szeroki wachlarz rozrywek sprawiają, że jest to idealny kierunek na podróż poślubną. Do tego Jamajka, pojawiła się w ofercie kilku polskich biur podróży, przez co stała się jeszcze bardziej dostępna dla polskiego turysty.

3. Islandia

Islandia to alternatywa dla Par, które nie lubią wylegiwać się na plaży i chcą pojechać w oryginalne miejsce. Gorące źródła, przepiękne widoki, czy możliwość zobaczenia zorzy polarnej, to tylko niektóre atrakcje, które spotkają was na miejscu.

4. Portugalia

Nie macie czasu na długą podróż poślubną, a chcecie pojechać w fajne miejsce? Z pomocą przychodzi Portugalia, która według kilku plebiscytów, jest w tym roku najmodniejszym krajem Europy.

5. Szkocja

Niesamowite zamki, zapierające dech w piersiach widoki, dobre whisky, czy urokliwe małe miasteczka, to wszystko spotkacie w Szkocji, do której można polecieć za jedyne 400zł.

6. Nowy Orlean

Planujecie podróż poślubną do Stanów Zjednoczonych? Nie zapomnijcie o Nowym Orleanie, niezwykle kolorowym i oryginalnym mieście, które zaczaruje was swoim urokiem.

7. Nowa Zelandia

Jedno z najodleglejszych miejsc, w które można pojechać z naszego kraju. Krajobrazy rodem z "Władcy Pierścieni", kraj, w którym jest dwa razy więcej owiec niż ludzi, czy pyszne wino, to tylko krótki opis Nowej Zelandii.

8. Japonia

Japonia już od paru lat pojawia się w zestawieniach najlepszych kierunków na podróż poślubną. Nie muszę was przekonywać, że jest to niesamowite miejsce, w którym każdy się zakocha.

9. Chile

Kraj pomiędzy Oceanem Spokojnym, a pasmem Andów, znajdujący się w 4 strefach klimatycznych, który warto odwiedzić o każdej porze roku.

10. RPA

Egzotyka pełną gębą! Chcecie przeżyć niesamowitą przygodę i odwiedzić jeden z najbardziej różnorodnych krajów na świecie? Zapraszam do Republiki Południowej Afryki!
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger