Organizer Panny Młodej Yes, I do! Recenzja+Konkurs

Dobra organizacja to podstawa przy planowaniu każdego ślubu i wesela. Bez skrupulatnego planu, okres przygotowań ślubnych, może być najbardziej stresującym okresem w naszym życiu. 
I tu z pomocą, przychodzi rewelacyjny Organizer Panny Młodej Yes, I Do!. Przeprowadzi on Was krok po kroku, przez ten trudny czas i sprawi, że przygotowania ślubne będą samą przyjemnością.
Mam dla Was do wygrania DWA Organizery ślubne, więcej szczegółów poniżej :)

Co znajdziemy w Organizerze?

W Organizerze, znajdziecie wszystko to, czego potrzebuje każda Panna Młoda, podczas przygotowań ślubnych. Podzielony jest on zakładkami na kilka sekcji, takich jak Plan działania, Budżet, czy Wykonawcy. Mamy do dyspozycji bardzo przemyślany Harmonogram przygotowań ślubnych, z rozpiską na konkretne miesiące przed ślubem, czy Plan dnia ślubu. Do tego w każdej sekcji jest miejsce na własne notatki i przemyślenia. Jednak Organizer Yes I Do! to nie tylko zestawiania i tabelki, to również wiele cennych rad oraz sekcja Pomysł wedding plannerki. Znajdziemy tu np. 10 pytań do różnych Wykonawców, fasony sukien ślubnych, czy rodzaje tortów weselnych. Autorzy Organizera, przewidzieli nawet Strony antystresowe, dla rozładowania emocji :)

Fot. organizerpannymlodej.pl

Dlaczego warto go mieć?

Organizer Panny Młodej Yes, I Do! to coś, co przypadnie do gustu nawet najbardziej niezorganizowanej Pannie Młodej. Jest niezwykle przejrzysty, ma aż 168 stron, a do tego jest po prostu bardzo ładny i będzie ozdobą każdej torebki. Z własnego doświadczenia wiem, że przygotowania ślubne nie są łatwe i bez dobrej organizacji i spisania wszystkiego, co mamy do załatwienia, panuje chaos i przygotowania ślubne, zamieniają się w koszmar. Organizer Panny Młodej to idealne połączenie użytecznych tabelek i zestawień ze ślubnymi poradami, które daje przepis na świetnie zorganizowany ślub :)

Fot. organizerpannymlodej.pl

Gdzie można go kupić?

Organizer to koszt 69.90zł, ale każda wydana na niego złotówka jest tego warta.
Do kupienia na stronie: organizerpannymłodej.pl

Fot. orgaznierpannymlodej.pl

Konkurs

Mam dla Was do wygrania DWA egzemplarze Organizera Panny Młodej Yes, I do!.
Wystarczy, że do 2.02, napiszecie w komentarzu pod postem na blogu lub pod postem na Facebooku, albo wyślecie maila, na adres szalonapannamloda@gmail.com, z odpowiedzią na pytanie:

Co sprawia/sprawiało Wam największy problem, przy organizacji ślubu i dlaczego?
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger