Dlaczego konsultant ślubny tyle kosztuje?

Coraz więcej Par, decyduje się na usługi konsultanta ślubnego. Dużo pracujemy, czy mieszkamy za granicą i po prostu nie mamy czasu na organizację wesela. Co więcej, prawie 100% Par Młodych, po weselu stwierdza, że zatrudnienie wedding plannera było ich najlepszą decyzją przy organizacji wesela. Oczywiście wynagrodzenie konsultanta ślubnego nie jest małe, ale tylko dlatego, że jego praca to wiele miesięcy, a często nawet lat pełnego zaangażowania, za które należy się odpowiednia kwota.

Fot. Burst

1. Ciągły kontakt

Nasz konsultant ślubny, przez cały okres planowania ślubu i wesela jest w ciągłym kontakcie z naszymi podwykonawcami. To on szuka odpowiednich dla nas ofert, jest na bieżąco z e-mailami i cały czas jest na każde zawołanie Pary Młodej, gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. 

2. Poszukiwanie miejsca ślubu

Jeżeli zatrudnisz konsultanta ślubnego na początku ślubnych przygotowań, będzie on odpowiedzialny za znalezienie odpowiedniego miejsca na ślub i wesele. Jest to bardzo czasochłonny proces, wiążący się z wielogodzinnym jeżdżeniem po salach weselnych i negocjowaniem ofert.

3. Zniżki

Jeżeli zatrudnimy profesjonalistę, który pracuje w branży wiele lat, na pewno zapewni nam dodatkowe zniżki u podwykonawców, z którymi stale współpracuje. 

4. Wszechstronna organizacja

Organizacja ślubu przez konsultanta ślubnego, to nie tylko kontakt z podwykonawcami, zbieranie ofert i odpowiadanie na maile. To również wiele drobnych spraw, o których Pary Młode często zapominają, a które zajmują dużo czasu. Wedding planner po wstępnej selekcji znajdzie nam salony sukien ślubnych, wybierze odpowiednią firmę do robienia zaproszeń, wynajmie samochód, zorganizuje wieczór panieński, czy załatwi formalności w kościele. Do tego, dzięki swojemu doświadczeniu ma wiele pomysłów, dzięki którym twoje wesele będzie niezapomniane.

5. Koordynacja

Koordynacja w dniu ślubu, to coś, co jest wręcz nieocenione dla każdej Panny Młodej. Para Młoda w dniu ślubu może cieszyć się chwilą i w pełni celebrować ten dzień, bo to właśnie wedding planner będzie rozwiązywał wszystkie problemy i to właśnie on będzie nadzorował naszych podwykonawców.

6. Po weselne zadania

Praca konsultanta ślubnego nie kończy się w dniu ślubu. Jest on również odpowiedzialny za zwrot wypożyczonych rzeczy, czy rozliczenie się z naszymi podwykonawcami.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger