7 sposobów na wyróżnienie rodziców na weselu

Może tego nie wiecie, ale dzień ślubu to wielki i ważny dzień, również dla waszych Rodziców :) Z jednej strony są szczęśliwi, że znaleźliście swoją drugą połówkę, a z drugiej, z pewną nostalgią, przeżywają to, że już dorośliście i nie jesteście już ich ukochanymi, małymi dziećmi. Rodzice, to dla nas najważniejsze osoby na świecie, dlatego też nie zapominajmy o tym, aby w jakiś sposób wyróżnić ich na weselu.

Fot. Photo by Courtney Hedger on Unsplash

1. Prezent

Tradycyjne podziękowania dla Rodziców, podczas których Para Młoda wręcza im prezenty, to tradycja, która jest praktykowana przez większość Par Młodych. Jeżeli nie wiecie co kupić Rodzicom, zapraszam TUTAJ.

2. "First look"

Tzw. first look, czyli zdjęcie, które uwieczni moment, w którym Pan Młody po raz pierwszy widzi Pannę Młodą, można również wykonać z Rodzicami. Na pewno Mama i Tata, którzy po raz pierwszy zobaczą swoją córkę w sukni ślubnej, będą bardzio wzruszeni, a zdjęcie będzie niesamowitą pamiątką.

3. Prowadzenie do ołtarza

Oczywiście to, jak Para Młoda wchodzi do kościoła jest indywidualną decyzją, ale możecie być pewni, że każdy Tata będzie czuł się niesamowicie wyróżniony i szczęśliwy, gdy poprowadzi swoją córkę do ołtarza.

4. Pamiątka

Macie w swojej Rodzinie coś, co przekazujecie z pokolenia na pokolenie? A może czas rozpocząć nową tradycję. Jeżeli wasza Mama lub Tata mają jakąś pamiątkę ze swojego ślubu, welon, biżuterię, poszetkę, pomyślcie, czy można wykorzystać ją na waszym ślubie. 

5. Wyjątkowa piosenka

Wasi Rodzice mają swoją ulubioną piosenkę, która jest dla nich wyjątkowa? Zagrajcie ją podczas wesela, ze specjalną dedykacją dla Rodziców, na pewno będą wam za to wdzięczni.

6. Wspólny taniec

Jeżeli wiecie, że wasi Rodzice nie będą czuć się skrępowani, zaproponujcie im wspólny taniec do wyjątkowej dla was piosenki.

7. Wspólne zdjęcie

Macie na weselu fotobudkę? Zaproście do niej waszych rodziców i zróbcie kilka śmiesznych zdjęć, które będą pamiątką i które jeszcze długo będziecie wspominać.

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger