Zwierzaki na weselu

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej Pary Młodej. Wszystkie najważniejsze osoby, zarówno dla Panny Młodej i Pana Młodego są obecne na uroczystości. Jednak często się zdarza, że w tym dniu zapominamy o kimś dla nas bardzo ważnym, a mianowicie ukochanym pupilu! 
Oczywiście wiele osób powie, gdzie pies, czy kot na weselu! Przecież ślub to nie cyrk. Trzeba przyznać, że jest to dyskusyjny temat. Z jednej strony będziemy musieli wydelegować osobę, która zaopiekuje się naszym pupilem podczas wesela, ale z drugiej, często psa, czy kota traktujemy jak dziecko, dlatego też czemu nie zabrać go na wesele?
Poniżej przedstawiam wam moje propozycje na "wykorzystanie" pupila podczas wesela :)

Fot. Photo by Gardie Design & Social Media Marketing on Unsplash

1. Zwierzak podczas oświadczyn

Myślę, że na widok psa z tabliczką, "Czy wyjdziesz za mnie?", zmięknie serce każdej przyszłej Panny Młodej i na pewno powie ona wyczekiwane TAK !

2. Save the Date

Planujecie dla swoich gości Save the Date? Może zróbcie do niego sesje zdjęciową i to właśnie wasz pies lub kot, będzie informował o dacie ślubu?

3. Sesja narzeczeńska

Postanowiliście zorganizować sesję narzeczeńską? Nie macie na nią pomysłu? Może niech asystuje w niej wasz pies lub kot?

4. Sesja ślubna

Jesteście już po ślubie, organizujecie sesje ślubną i zastanawiacie się jak na zdjęciach przedstawić waszą miłość? Czemu nie może wam towarzyszyć, wasz pupil, który jest waszym oczkiem w głowie?

5. Specjalne zadanie

Pies, czy kot jest dla was bardzo ważny? Powierzcie mu specjalne zadania, takie jak np. niesienie tabliczki ślubnej z określonym napisem, czy eskortowanie dziewczynki sypiącej kwiaty.

6. Obrączki

Z reguły na ślubach, obrączki przynosi najmłodszy członek rodziny. Jednak wy możecie być oryginalni i powierzyć to zadanie pupilowi. Oczywiście nie jest to łatwe przedsięwzięcie, bo w przypadku ślubu kościelnego, musimy uzyskać zgodę księdza, do tego obrączki trzeba odpowiednio przyczepić, aby pies lub kot nie zgubił ich po drodze.

7. Zwierzak zamiast bukietu ślubnego

Jest to dość kontrowersyjna forma wykorzystania pupila na weselu, ale widziałam już parę realizacji, w których Panny Młode rezygnowały z bukietów ślubnych i zamiast kwiatów, niosły na rękach pieska lub kotka, a nawet królika!

8. Na słodkościach

Uważacie, że ślub i wesele to nie miejsce dla waszego pupila? Mimo, że nie będzie go ciałem, możecie zamówić babeczki z jego podobizną lub na na szczycie tortu umieść jego sylwetkę.

9. Numery stołów

Kolejny sposób na wykorzystanie pupila bez konieczności jego fizycznej obecności na weselu. Zróbcie zdjęcia waszemu psu lub kotu z numerami, zgodnie z ilością stołów na weselu, a następnie umieśćcie je w ramkach. Na pewno wasi goście będą zachwyceni tym, że w dniu ślubu pamiętacie o pupilu.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger