7 błędów popełnianych dzień przed ślubem

Dzień przed ślubem, powinniśmy poświęcić na relaks i odpoczynek. Jednak to tylko teoria, bo rzeczywistość jest zupełnie inna! Nawet ja, wymądrzająca się wielokrotnie na tym blogu o przedślubnym relaksie, spędziłam przedślubny wieczór na rozkładaniu ślubnej papeterii na stołach, czy na rozwiązywaniu problemów z pokojami dla gości. Po prostu od spraw organizacyjnych nie uciekniecie. Jednak są rzeczy, których nie możecie robić na dzień przed ślubem, bo skończy się to niedobrze:)1. Nowe buty

Dzień przed ślubem wpadłaś na pomysł, że rozchodzisz buty ślubne? Boże czemu tak późno! Pamiętajcie o tym, żeby buty ślubne kupić na około 2-3 miesiące przed ślubem i chodzić w nich w domu. Ja w swoich butach ślubnych, chodziłam 2 miesiące, do tego nie obyło się bez szewca. Nie ma nic gorszego niż niewygodne buty ślubne i zakrwawione stopy w tym najważniejszym dniu!

2. Za dużo alkoholu

Zaplanowałyście z druhnami, że spotkacie się dzień przed ślubem i zorganizujecie małą imprezę na twoją cześć? To zły pomysł! Oczywiście możecie się napić alkoholu, ale dwa kieliszki powinny wystarczyć. Nadmiar alkoholu oprócz kaca, pogorszy wygląd waszej skóry i was odwodni, przez co w dniu ślubu będziecie źle wyglądać.

3. Nowe zabiegi kosmetyczne

Jest to dość oczywisty punkt, ale zawsze należy o nim wspomnieć. Koleżanka poleciła ci rewelacyjną maseczkę i chcesz wypróbować ją na noc, przed ślubem? Zły pomysł! Co będzie, gdy rano obudzisz się z uczuleniem i wysypką? Na noc przed ślubem, nakładamy tylko te kosmetyki, które dobrze znamy :)

4. Nieprzespana noc

Chcecie się z Narzeczonym odstresować i na noc przed ślubem zaplanowaliście maraton ulubionego serialu? Albo zapomnieliście o prezencikach dla gości i całą noc macie zamiar je pakować? Na swój ślub i wesele musicie być wyspani, więc tak zaplanujcie przygotowania ślubne, aby dzień przed, po prostu spać.

5. Media społecznościowe

Dzień przed ślubem jesteście w sali weselnej i dopinacie wszystko na ostatni guzik? Pamiętaj o tym, żeby nie mówić o tym całemu światu i nie publikować na Facebooku zdjęć z waszej sali weselnej, czy zdjęć z każdego punktu przygotowań. To ma być niespodzianka dla waszych gości, dlatego też nie ujawniajcie im wszystkich szczegółów dzień przed :)

6. Brak pieniędzy

Dzień ślubu to tzw. dzień wypłaty dla waszych ślubnych podwykonawców. Dlatego też nie zakładajcie, że zapłacicie im z kopert weselnych albo, że jakoś to będzie. Dzień przed ślubem musicie przygotować koperty z odliczoną sumą pieniędzy dla każdego z podwykonawców.

7. Za mało wody

Dość prozaiczny punkt, który może zaważyć o waszym wyglądzie w dniu ślubu. Pamiętajcie, aby dzień przed ślubem nie zapominać o piciu wody. Przyspieszy ona wasz metabolizm, nawodni, dzięki czemu wasza skóra, jak i twarz będą wyglądać o wiele lepiej.Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger