10 szybkich rad dla Panny Młodej

Każda przyszła Panna Młoda, jest dosłownie zasypywana radami o tym jak oszczędzić na ślubie, jaką sukienkę wybrać, czy jakie atrakcje są najmodniejsze. W tym gąszczu porad, które znajdziemy na blogach ślubnych, w ślubnych poradnikach, czy w telewizji można się po prostu zagubić. Dlatego też, przygotowałam dla was 7 szybkich rad :)


Fot. Ania Górajka

1. Zapisz się na lekcje tańca

Nie jest to duży wydatek, a na prawdę zwiększy waszą pewność siebie podczas pierwszego tańca. Oczywiście nie musicie odtańczyć gotowego układu, ale lekcje tańca pozwolą wam "obyć" się z tańczeniem w parze, jak i z wybraną piosenką.

2. Wynajmij fotobudkę

Wiele portali ślubnych przepowiadało, że fotobudki prędzej, czy później będą niemodne i nikt nie będzie chciał ich wynajmować. Jednak one mają się dobrze i na każdym weselu są hitem!

3. Odpowiedni strój na przygotowania

Wiele dziewczyn myśli, że przygotowania to mało ważny punkt dnia ślubu i ubiera się na nie w wyciągniętą koszulkę, czy stary dres. Nic bardziej mylnego! Przygotowania są filmowane i fotografowane przez waszego fotografa i filmowca, a chyba nie chcesz przez całe życie żałować swojego stroju!


Fot. Ania Górajka

4. Zbierz inspirację

Aby twoje pierwsze spotkanie z florystką było owocne, przejrzyj Pinteresta, poszukaj inspiracji, żeby na spotkaniu wiedzieć już mniej więcej jakich dekoracji chcesz na swoim weselu.

5. Kup wieszak

Podczas przygotowań ślubnych, zarówno suknia ślubna, jak i garnitur Pana Młodego są zawsze fotografowane, jak i filowane przez fotografa i filmowca. Żeby suknia ładnie się prezentowała, kup wieszaki z waszymi imionami lub datą ślubu.


Fot. Ania Górajka

6. Ulubione piosenki

Boisz się, że twoi goście nie będą się dobrze bawić na weselu. Stwórz w internecie listę, na którą każdy z nich będzie mógł wpisywać np. 3 swoje ulubione piosenki. Tak na pewno lepiej poznasz gusta muzyczne swoich gości.

7. Zapakuj jedzenie

Każda Para Młoda na swoim weselu, ma bardzo mało czasu, aby po prostu zjeść. Do tej pory żałuję, że tak na prawdę prawie nic nie spróbowałam na swoim weselu. Dlatego też, umówcie się ze swoją salą weselną, że zapakują wam po kawałeczku każdej potrawy, żebyście następnego dnia mogli wszystkiego spróbować.

8. Wybierz perfumy

Perfumy dla wielu dziewczyn to bardzo ważny dodatek. Dlatego też, dobrze zaplanuj jakie perfumy wybierzesz na swój ślub. To właśnie ten zapach, przez całe życie będzie ci się kojarzył z twoim ślubem :)


Fot. Ania Górajka

9. Przetestuj suknie ślubną

Idziesz na przymiarkę sukni ślubnej? Koniecznie spróbuj w niej usiąść, poskakać i potańczyć :) Nie chcesz przecież spędzić swojego wesela w niewygodnej sukni.

10. Odliczone koperty

Większość podwykonawców życzy sobie zapłaty za swoje usługi w dniu wesela. Żeby ułatwić sobie życie, przygotuj dzień przed weselem, odliczone kwoty, włóż je do kopert i podpisz, oszczędzicie na tym dużo czasu w dniu wesela.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger