Ślubne drogowskazy

Tzw. ślubne drogowskazy, stają się coraz popularniejsze na polskich weselach. Występują w wielu wariantach od tych w stylu rutykalnym po styl glamour. Co prawda, na naszym weselu nie było drogowskazów, ale po fakcie uważam, że bardzo by się przydały, ze względu na dość dużą odległość pomiędzy parkingiem, a miejscem, w którym odbywało się wesele. Goście często się gubili i pytali obsługę hotelu o drogę. Dlatego polecam wam zastanowić się nad postawieniem drogowskazów na waszych weselach.

Fot. Photo by Ben Rosett on Unsplash

Co to jest?

Myślę, że nie muszę dokładnie tłumaczyć wam, co to jest drogowskaz :) Może on występować w podstawowej wersji np. "Ślub Magdy&Adama" wraz ze strzałką lub rozbudowanej, wskazującej miejsce wesela, ślubu cywilnego, czy parkietu. Jeżeli organizujecie wesele z motywem podróży, dobrym pomysłem jest ustawienie drogowskazu, wskazującego miasta na całym świecie wraz z liczbą kilometrów do nich. Opcji jest wiele, poniżej przedstawiam wam kilka inspiracji.

Kiedy warto?

Większość Par Młodych uważa, że nie jest im potrzebny ślubny drogowskaz. Sama też tak myślałam, ale jest kilka przypadków, w których drogowskaz jest niezbędny:
-> ślub i wesele na dużym terenie - często się zdarza, w szczególności na weselach w stylu rustykalnym, że wesele odbywa się na dużym terenie i parkiet, sala weselna, czy bar są rozmieszczone w kilku miejscach. 
-> ślub plenerowy w większej odległości od miejsca wesela - wesela w plenerze szturmem zdobywają serca polskich Par Młodych, dlatego też już nikogo nie dziwi, że np. ślub cywilny odbywa się w większej odległości od sali weselnej np. w jej ogrodzie lub nad jeziorem.
-> parking w dużej odległości od sali weselnej - tak było w naszym przypadku, gdzie goście często się gubili i nie wiedzieli, w którą stronę mają iść, mimo, że byłam święcie przekonana, że sobie poradzą :) 
-> element dekoracji - jest to też świetny element dekoracyjny, w szczególności na weselach z motywem podróży.

Gdzie kupić?

Jeżeli jesteście uzdolnieni manualnie, spróbujcie zrobić drogowskaz sami. Natomiast jeżeli tak jak ja, macie dwie lewe ręce do robótek ręcznych, polecam kupić drogowskaz - TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ. Inną opcją jest wypożyczenie drogowskazu np. od DecoMakers
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger