Nowe trendy w dekoracji: Wiszące ogrody

Każdy sezon ślubny przynosi nam jakieś nowości i nowe trendy. Na pewno odkryciem sezonu ślubnego 2016, które niezwykle przypadło mi do gustu, są wiszące ogrody. Oczywiście nie jest to profesjonalna nazwa, a raczej moja luźna interpretacja, ale musicie przyznać, że zwisające zielone girlandy przypominają wiszące ogrody :)

Fot. MizuDesign

Co to takiego?

Tzw. wiszące ogrody, to nic innego jak zielone żyrandole, które najczęściej zawiesza się na suficie sali weselnej. Ozdabiane są one zielonymi pnączami, liśćmi i innymi zielonymi dodatkami. Dla osób, które kochają kwiaty, również można je wpleść w zielone żyrandole. 

Fot. MizuDesign

Gdzie się sprawdzi?

Zielone żyrandole, najczęściej zastępują klasyczne dekoracje na stołach gości. Idealnie sprawdzą się na weselach w stylu rustykalnym, czy tych w leśnym stylu. Przed wyborem takiej formy dekoracji, najpierw należy zapytać o zgodę salę weselną, a także ustalić szczegóły z naszą firmą dekoratorską.

Fot. MizuDesign

Dlaczego warto?

Wiszące, zielone dekoracje sprawią, że wasza sala weselna będzie wydawała się bardziej przestronna i wyższa. Co więcej, niesamowicie ją ożywią i nawet z tej najbardziej "pospolitej" sali weselnej, stworzą niesamowite miejsce. Po drugie, wasi goście na pewno jeszcze nie spotkali się z taką formą dekoracji i będziecie prekursorami :) Nie zapominajmy również o funkcji praktycznej, a mianowicie pozwolą one na zaoszczędzenie miejsca na stołach gości, co przy przystawkach wstawianych w stół, na pewno jest wskazane.

Fot. MizuDesign

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger