5 najpopularniejszych kierunków na podróż poślubną na 2017r.

Jako, że dopiero co wróciłam z wakacji, co prawda jeszcze nie z podróży poślubnej, ale nadal jestem w wakacyjnym klimacie. Dlatego też postanowiłam przygotować dla was listę najpopularniejszych kierunków na podróż poślubną na 2017r. :)

1. Islandia

Islandia to rewelacyjny kierunek dla Par, które nie lubią latać samolotem, chcą wybrać się w podróż stosunkowo blisko, a do tego nie przepadają za standardowym wylegiwaniem się na plaży. Lodowce, gejzery i wulkany, co więcej wiele dziewiczych miejsc, w których nie spotkamy żywej duszy, czy nie brzmi to jak idealny przepis na podróż poślubną?

Fot. Photo by Augustin de Montesquiou on Unsplash

2. Saint Petersburg

Na pewno nie jest to standardowy kierunek na podróż poślubną, ale kogo nie zapytacie, kto odwiedził to miasto, jest zachwycony! To drugie co do wielkości miasto w Rosji, ma bardzo wiele do zaoferowania. Nazywane "Wenecją Północy", ma niesamowicie bogatą historię, a "białe noce", występujące latem, sprawiają, że jest to świetne miejsce na podróż poślubną.

3. Kuba

Coś dla miłośników białego piasku, cygar, świetnego rumu, czy salsy. Kuba to jeszcze nie do końca odkryte miejsce, w którym znajdziemy wszystko co najlepsze. Możemy tu zwiedzać zabytki wpisane na listę UNESCO, jak również wygrzewać się na pięknych plażach.

Fot. Photo by Augustin de Montesquiou on Unsplash

4. Kalifornia

Coraz częściej wybierane miejsce na podróż poślubną, przez polskie Pary Młode. Dzięki dogodnym połączeniom lotniczym z Polski, nie ma najmniejszego problemu, aby w kilkanaście godzin znaleźć się po drugiej stronie Oceanu. Świetne hotele, piękne plaże, Aleja gwiazd w Hollywood, Napa Valley, czy Dolina Śmierci, sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Fot. Photo by Ahmet Yalçınkaya on Unsplash

5. Maroko

Odrobina egzotyki tak blisko Polski! Byłam i potwierdzam, że Maroko to świetny kierunek na podróż poślubną. Jest blisko naszego kraju, co więcej jest dość przystępny cenowo, co sprawia, że nie jedna Para, może tam pojechać. Zapewniam was, że nie będzie się tam nudzić. Egzotyczny Marrakesz, magiczna Casablanca, świetna kuchnia i piękne plaże sprawiają, że nie ma się nad czym zastanawiać :)

Fot. Photo by Florian Bernhardt on Unsplash
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger