Co tort weselny mówi o Tobie?

Zarówno ja, jak i mój narzeczony, niestety lubimy słodycze, dlatego też tort weselny, był dla nas ważnym punktem przy planowaniu wesela. Koniec końców, zdecydowaliśmy się na tort zgodny z naszym motywem przewodnim, o smaku białej czekolady z malinami. Jednak ile Par, tyle pomysłów na tort. W związku z tym, postanowiłam przygotować dla was, z przymrużeniem oka, charakterystykę Pary Młodej zgodnie z wybranym rodzajem tortu weselnego.


Fot. Photo by Photos by Lanty on Unsplash

Naked Cake

Hit ostatnich sezonów ślubnych. Idealny dla Pary Młodej, która organizuje wesele w stylu rustykalnym, albo nie lubi tradycyjnych tortów, pokrytych masą cukrową. Jeżeli zdecydowaliście się na taki tort, lubicie prostotę, bardziej zależy wam na tym, aby tort był smaczny, niż ładnie wyglądał. Co więcej, organizujecie tzw. wesele na luzie, stawiacie bardziej na dobrą zabawę niż na podniosłą atmosferę .

Fantazyjny

Coraz większą popularnością, cieszą się oryginalne torty weselne, o  różnych kształtach i kolorach. Gdy Para wybiera taki tort, to sygnał, że chce pokazać swoją oryginalność i kreatywność. Nowożeńcy, którzy mają taki tort na swoim weselu, na pewno chcą zszokować gości i odejść od tradycji weselnej.

Klasyczna biel

Klasyczny, biały tort to najlepsze rozwiązanie, gdy nie wiemy na jaki tort się zdecydować. Pary, które stawiają na klasyczny, biały tort to romantycy, dla których na ślubie i weselu najważniejszy jest sam ślub i to, że wstępują w związek małżeński, a nie wygląd tortu, czy kolor obrusów. 

Kwadratowy

Większość tortów weselnych jest okrągła, dlatego też ten kwadratowy, na pewno będzie się wyróżniać. Na taki tort decydują się Pary, które chcą, aby ich wesele było nowoczesne, najczęściej organizują je w hotelu lub w nowoczesnym domu weselnym. Ich wesele zawiera w sobie wszystkie ślubne trendy, które są w  danym czasie w modzie.

Ozdobiony kwiatami

Tort weselny ozdobiony kwiatami, to zdecydowanie ślubna klasyka. Pary Młode, a w szczególności Panny Młode, które się na niego decydują, to klasyczne romantyczki, którym marzy się ślub jak z bajki. Suknia księżniczki, różowe i białe kwiaty, a do tego wesele w pałacu to idealne połączenie z tortem ozdobionym kwiatami.

Ombre

Torty ombre to niekwestionowany hit nadchodzącego sezonu ślubnego. Decydują się na nie Pary, które nie boją się eksperymentować i zaryzykować. Podejrzewam również, że wasz ślub będzie miksem tradycji i nowoczesności.

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger