Nowa Książka Bridelle Wasz piękny ślub

Na pewno pamiętacie, gdy jakiś czas temu pisałam o premierze Książki Bridelle Style, której autorką jest założycielka najpopularniejszego bloga ślubnego Bridelle.pl i redaktor naczelna magazynu Bridelle - Karolina Waltz. Po rewelacyjnym przyjęciu książki i wielu świetnych recenzjach, książka stała się bestsellerem i już pewną ikoną, jeżeli chodzi o książki ślubne w Polsce. 
Jednak Bridelle nie spoczywa na laurach i Karolina Waltz wraz z Magdaleną Piechotą - fotografką ślubną i autorką edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek, wydała właśnie drugą książkę o tematyce ślubnej - "Wasz piękny ślub".

O Książce

Książka składa się z ponad 300 stron, podzielonych na 6 rozdziałów, w których znajdziecie szczegółowe opisy i zdjęcia 24 prawdziwych polskich ślubów, które zapisały się w historii branży ślubnej. Co więcej, jest tu również wiele praktycznych porad np. jak zorganizować wymarzony ślub oraz setki inspiracji i pomocnych wskazówek, którymi podzielili się szanowani w branży konsultanci, floryści, czy dekoratorzy.
Jednak to nie wszystko, bo wszystkie rozdziały zostały uzupełnione sesjami stylizowanymi, które obrazują różnorodne stylistyki, kolory przewodnie i motywy. Trzeba również zaznaczyć, że autorki książki zaprosiły do współpracy najlepsze polskie firmy ślubne oraz najbardziej znanych projektantów z całego świata m.in. Galię Lahav z Izraela, Annę Campbell z Australii, czy Zuhaira Murada z USA.

Przedmowa

Przedmowę do książki, napisała sama Gosia Baczyńska, co już pokazuje, że książka ta cieszy się dużym poważaniem w branży i na pewno będzie hitem sprzedaży:

Autorki książki stworzyły fantastyczny przewodnik po ślubnych stylistykach, z ogromną ilością przydatnych porad i inspirujących pomysłów. Sesje zdjęciowe, które ilustrują każdy rozdział przygotowano ze starannością i dbałością o najmniejszy detal. Mam ogromną nadzieję, że coraz więcej Par będzie mieć odwagę realizować swoje marzenia o ślubie.

To lektura obowiązkowa i prezent przedślubny dla każdej przyszłej Pary Młodej.

Gorąco polecam!

Przedsprzedaż

Książka jest JUŻ dostępna w przedsprzedaży do 28 września w promocyjnej cenie!

Zapraszam do zakupów na stronie Empik.com - TUTAJ.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger