Konkurs Nasz Album Ślubny

Bardzo miło mi poinformować, że blog Szalona Panna Młoda jest patronem medialnym Konkursu organizowanego przez Nasz Album Ślubny. Zachęcam Was do wzięcia w nim udziału, ponieważ do wygrania jest Sesja Narzeczeńska, która może być dla was pamiątką na całe życie :)

Co to za Konkurs?

Konkurs dla Par Młodych organizowany przez Nasz Album Ślubny jest zabawą mającą na celu wspólne cieszenie się przygotowaniami do ślubu z Parami korzystającymi z organizera Nasz Album Ślubny. Po wielu rozmowach z Fotografami rozumiemy, że często Pary są na sesjach ślubnych po prostu spięte… A w sesjach narzeczeńskich mogą się wyszaleć, oswoić z aparatem, Fotografem i mieć pamiątkę na całe życie. Taką, którą z radością będą oglądali po latach. Konkurs przeznaczony jest dla tych Par Młodych, które mają zarezerwowaną domenę w naszalbumslubny.pl. Mogą wziąć w nim udział osoby pełnoletnie.
Jak będzie przebiegał?

Na całą zabawę konkursową składa się wiele edycji. Zaczynamy już teraz, i co miesiąc, ostatniego dnia miesiąca ogłaszamy zwycięską parę. Zwycięzcą zostają właściciele strony, która w danej edycji zbierze największą ilość lajków, ­ cały system głosowania jest połączony z Facebookiem i to właśnie przez niego można oddawać głosy. Po zgłoszeniu się do konkursu, na stronie Pary pojawia się licznik głosów ­ tuż pod imionami i datą ślubu. Właśnie poprzez kliknięcia w ten przycisk można oddawać głosy, dlatego udostępnianie informacji o swojej stronie, pokazywanie jej przyjaciołom i znajomym zwiększa szansę na wygraną. Im więcej lajków ­ tym bliżej wygranej. Na bieżąco, w swoim panelu organizera, Pary mogą podejrzeć jak idzie im zbieranie punktów, oraz ile brakuje do lidera.


A co z Fotografami?

Pary Młode to nie jedyna strona konkursu. Ważnymi osobami są również Fotografowie. Wygraną jest właśnie sesja narzeczeńska u Fotografa zwycięskiej Pary, a dokładniej bon o wartości 500 złotych do wykorzystania na taką sesję. W przypadku, gdyby Para już wcześniej zrealizowała sesję narzeczeńską, czy też miała podpisaną nią umowę ­ można bon wykorzystać na inny rodzaj sesji u fotografa. I cieszyć się efektami sesji.

Jak założyć stronę?

Są różne drogi do założenia strony na Nasz Album Ślubny. Zdecydowana większość Par otrzymała ją od swojego Fotografa ślubnego. Pary, które jeszcze takiej strony nie posiadają, mogą założyć konto same. Mogą też, do czego zachęcam, pytać o nie swojego Fotografa, gdyż coraz więcej z nich posiada taką możliwość w ofercie. 

Zapraszam Was do odwiedzenia strony Konkursu: 
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger