Premiera książki Bridelle Style

Książka Bridelle Style, to najbardziej oczekiwana rzecz w branży ślubnej ostatnich lat. Tak jak pisałam w poście Zapowiedź książki Bridelle, jej autorką, jest założycielka bloga Bridelle i redaktor naczelna magazynu Bridelle, o którym chyba nie muszą wam opowiadać, bo zna go każda Panna Młoda - Karolina Waltz.

Fot. Bridelle
Dostałam od Was już kilkanaście zapytań, o to kiedy Książka będzie w sprzedaży i z radością mogę was poinformować, że przedsprzedaż książki rozpocznie się już 7 listopada i będzie trwała do 17 listopada, na stronie www.bridellestyle.pl i w jej trakcie, książka będzie dostępna w NIŻSZEJ CENIE!
Wysyłka książek zamówionych w przedsprzedaży rozpocznie się 18 listopada.
Cena w przedsprzedaży: 89zł, regularna 99zł

Myślę, że na prawdę warto jest skorzystać z przedsprzedaży, ponieważ podejrzewam, że książka będzie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i po 17 listopada może jej po prostu zabraknąć :)

Krótko o książce

Książka jest OGROMNA!  Składa się aż z 336 stron, na których znajdziemy 18 sesji stylizacyjnych, w 18 różnych stylach, ponad 680 zdjęć, a jak wiemy Bridelle słynie z przepięknych sesji zdjęciowych. Książka podzielona jest na 17 rozdziałów + 18 rozdział z sesją niespodzianką. Każdy rozdział poświęcony jest innemu stylowi ślubnemu. Styl ilustrowany jest dedykowaną sesją zdjęciową oraz przewodnikiem, który znajduje się na końcu każdego rozdziału. Bez znaczenia jaki styl wybierzemy na swój ślub (vintage, boho, czy rustykalny), na pewno znajdziemy go w Książce. Co więcej, jest w niej to co Panny Młode lubią najbardziej, a mianowicie suknie ślubne polskich projektantów, jak i tych zagranicznych, a także rozbudowane scenografie, czy przepiękne dekoracje kwiatowe.


Niespodzianka

Bridelle przygotowało niespodziankę, a mianowicie do każdego egzemplarza książki, dołączany jest 200-stronnicowy Bridelle Wedding Guide z ofertami najlepszych, polskich firm z branży ślubnej !


Patronem medialnym książki jest Cosmopolitan (jestem jego wierną czytelniczką:), jego Redaktor Naczelna, Sylwia Strocka, tak napisała o książce Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną bibliąKażda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi, dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty, można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub! Myślę, że te słowa Redaktor Naczelnej Cosmopolitan, powinny ostatecznie przekonać was do zakupu książki :)

Śledźcie również mojego bloga, ponieważ niedługo ogłoszę Konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz ślubnej biblii Bridelle !
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger