Smartinvite - naprawdę inteligentne zaproszenia!

Jakiś czas temu, podczas przeglądania najróżniejszych stron internetowych, natknęłam się na bardzo interesującą firmą, a mianowicie SMARTINVITE! Myślałam, że w kwestii papeterii ślubnej i zaproszeń, nic mnie już nie zaskoczy (znam chyba wszystkie polskie firmy projektujące zaproszenia), a tu taka niespodzianka! W dzisiejszych czasach nie wystarczy robić to co wszyscy, trzeba być innowacyjnym i wychodzić przed szereg. Takie właśnie są zaproszenia SMARTINVITE - łączą ze sobą tradycję z nowoczesnością!

Fot. SMARTINVITE

Czemu zaproszenia SMARTINVITE są innowacyjne?

Klasyczne zaproszenie ślubne kojarzy się nam z kartką papieru, fantazyjnie ozdobioną, na której Para Młoda przekazuje najważniejsze informacje dotyczące ślubu i wesela. Zaproszenia SMARTINVITE to coś więcej! Jako pierwsi w Polsce SMARTINVITE ma w swojej ofercie zaproszenia online, umieszczone na dedykowanej specjalnie dla Pary Młodej stronie, dostępne tylko dla Nowożeńców i ich gości. Co więcej zaproszenia online pozwalają na dodanie większej liczby szczegółów niż jesteśmy w stanie umieścić na klasycznych zaproszeniach, a także goście mogą potwierdzać swoją obecność, zapoznać się z listą prezentów Pary Młodej, czy wziąć udział w ankiecie. Jeżeli zaproszenia elektroniczne są dla was za bardzo innowacyjne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć je z tradycyjną, papierową, drukowaną wersją zaproszeń! SMARTINVITE ma w swojej ofercie tak dużą liczbę ciekawych projektów, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak tworzy się zaproszenia online?

Stworzenie naszego zaproszenia online to nic trudnego! Oczywiście w pierwszym kroku wybieramy projekt zaproszenia, który najbardziej przypadł nam do gustu. Następnie decydujemy się na określone tło naszej koperty i wpisujemy podstawowe informacje (nazwę wydarzenia, kto na nie zaprasza, datę, lokalizację, czy prośbę o potwierdzenie przybycia). Kolejny krok to tzw. Dodatki, czyli Lista życzeń (możliwość umieszczenia listy prezentów), Lista zadań (w przypadku gdy wspólnie z kimś organizujemy wydarzenie), Lista rzeczy ( kto co ma przynieść np. gdy organizujemy grilla), a także Ankieta. W czwartym punkcie tworzymy dedykowany dla nas adres URL (nie jest to konieczne), pod którym będzie dostępne zaproszenia, a także możemy zaznaczyć powiadomienia SMS, które otrzymamy gdy ktoś potwierdzi przybycie. Ostatni krok to podgląd i weryfikacja przygotowanego przez nas zaproszenia.Jakie rodzaje zaproszeń możemy kupić w SMARTINVITE?


Jaka jest ich cena?

Cena wydruku zaproszenia papierowego zaczyna się od 2,99zł za sztukę. W przypadku tworzenia zaproszenia online, cały czas możemy sprawdzać jego cenę na górze Konfiguratora. I tak np. białe tło koperty jest za darmo, gdy chcemy wybrać inne wzory zapłacimy za to 2zł, gdy chcemy mieć personalizowany adres URL zapłacimy za to dodatkowe 3zł, tak samo za powiadomienia SMS. Projekt zaproszenia bez dodatków to koszt 2zł, więc bardzo niewiele!


Fot. SMARTINVITE

Dla kogo idealne są zaproszenia SMARTINVITE?

Według mnie, każdy w ich ofercie znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o kwestie ślubne, myślę, że zaproszenia SMARTINVITE w wersji online, sprawdzą się idealnie, np. gdy decydujemy się na Save the Date. Save the Date w wersji elektronicznej pozwoli nam zaoszczędzić dużo pieniędzy, a poza tym goście dowiedzą się o wielu szczegółach ślubu, długo przed nim. Gdy stawiamy na same Zaproszenia, najlepiej sprawdzą się te w wersji drukowanej. połączone z zaproszeniami online. Z zaproszeń online goście dowiedzą się dużo szczegółów o ślubie, a do tego będą mogli potwierdzić swoje przybycie. Starsi goście, którzy jeszcze nie są zaznajomieni z nowinkami technologicznymi, również będą zadowoleni, ponieważ otrzymają klasyczne papierowe zaproszenia. Według mnie przebojem SMARTINVITE są zaproszenia na Wieczór Panieński i Kawalerski. Idealne do tego celu będą zaproszenia online, ponieważ nie są drogie, a goście na pewno będą nimi zachwyceni. Ja już swoje wybrałam :)

Na koniec mały prezent od firmy SMARTINVITE - kod rabatowy:
  • SZALONA - 20% na zaproszenia drukowane do 31.10.2015r.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger