Fryzury ślubne Księżniczek Disneya

Często mówi się, że Panna Młoda w dniu ślubu powinna wyglądać jak księżniczka. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę sugestię wziąć do serca i dosłownie zainspirować się Księżniczkami! Swoje marzenia z dzieciństwa, można spełnić, dodając odrobinę magii do fryzury ślubnej, która będzie przypominać jedną ze stylizacji Księżniczek Disneya :)

Fot. naekranie.pl

Arielka

Trzeba przyznać, że Arielka jak na Księżniczkę, która dużo czasu spędza pod wodą, ma piękną fryzurę :) Aby uzyskać ten sam efekt, Panna Młoda powinna zdecydować się na rozpuszczone, pięknie pofalowane włosy.

Fot. Pinterest

Bella

Na pewno Bella jest piękna, a jej fryzura idealnie nadaje się na stylizację ślubną. Pół podpięcie i delikatnie opadające loki, nadadzą fryzurze klasycznego romantyzmu. 

Fot. Pinterest

Aurora/Śpiąca Królewna

Mimo, że Śpiąca Królewna w bajce, długo leżała, jej fryzura była nienaganna :) Jeżeli w dniu ślubu, chcesz wyglądać niczym Aurora, nakręć włosy na duże wałki i wystąp w dniu ślubu w subtelnych falach lub lekkich lokach!

Fot. Pinterest

Kopciuszek

Według mnie Kopciuszek, ma najbardziej klasyczną ślubną fryzurę, a mianowicie wysoki kok. Będzie on idealny dla Panien Młodych, które kochają Kopciuszka, jak i tych, które w dniu ślubu chcą postawić na klasykę :)

Fot. Pinterest

Elsa

Mam wrażenie, że ostatnio małe dziewczynki dosłownie oszalały na punkcie Elsy! Trzeba przyznać, że jej fryzura idealnie wpasowuje się w ślubne trendy, ponieważ różnego rodzaju warkocze są obecnie hitem!

Fot. Pinterest

Jasmine

Jedna z moich ulubionych księżniczkę Disneya - czarnowłosa piękność Jasmine. Jako pierwsza zapoczątkowała modę na koński ogon, który w różnych postaciach, może stać się idealną fryzurą ślubną.

Fot. Pinterest

Roszpunka

Kto będzie lepszą inspiracją na fryzurę ślubną, niż Księżniczka Disneya z najdłuższymi włosami? Jeżeli chcemy w dniu ślubu utożsamiać się z Roszpunką, postawmy na luźny warkocz przyozdobiony kwiatami.

Fot. Pinterest

Pocahontas

Kto powiedział, że w dniu ślubu nie można zdecydować się na prostotę i wystąpić w rozpuszczonych, prostych włosach? :)

Fot. Pinterest

Mulan

Jeżeli jesteście zakochane w tej chińskiej księżniczce Disneya, zdecydujcie się na klasyczny wysoki kok. Na pewno będzie idealny dla Panien Młodych, które będą miały welon.

Fot. Pinterest

Śnieżka

Moja faworytka jeżeli chodzi o Księżniczki Disneya! Co prawda, klasyczna fryzura Śnieżki, to krótkie włosy za ucho, podkręcone na końcach, jednak możemy na podstawie tej fryzury improwizować! 

Fot. Pinterest

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger