Jak utrzymać w sekrecie suknię ślubną przed Narzeczonym

Pewnie już zauważyliście, że od kiedy kupiłam suknię ślubną, mam na ich punkcie małą obsesję i często pisze na ich temat. Tym razem nie jest inaczej :)
Jak głosi jeden z przesądów ślubnych, Pan Młody nie powinien widzieć przed ślubem, sukni ślubnej swojej narzeczonej. Mimo, że nie jestem fanką przesądów ślubnych, uważam, że powinniśmy utrzymać w sekrecie suknię ślubną, bo tym większe będzie zaskoczenie naszego narzeczonego. A co jak co, lubimy chyba miło zaskakiwać naszych ukochanych :)
Do mojego ślubu został jeszcze rok, więc przez 365 dni nie mogę wygadać się narzeczonemu, co do mojego stroju. Teraz mam kilka rad, jak przez cały okres ślubnych przygotowań, utrzymać suknię ślubną w sekrecie.

Fot. Photo by Katy Duclos on Unsplash

1. Nie pokazuj pojedynczych zdjęć sukni

Chcesz przekonać się jaki model sukni ślubnej spodoba się twojemu narzeczonemu? Pokarz mu kilkanaście zdjęć, najróżniejszych sukni i słuchaj tylko jego komentarzy. Nie mów przy tym: "O właśnie tę suknię na pewno kupię", "To jest właśnie ta" albo "Wczoraj mierzyłam tę suknię i na pewno ją kupię". Mój narzeczony widział moją suknię ślubną, razem ze zdjęciami 20 innych sukni, a jego pozytywna opinia, na pewno była "kropką nad i", gdy kupowałam moją suknię ślubną. Jednak pokazując mu zestaw sukni, nie ujawniłam się co mi się podoba, a co nie, wie tylko tyle, że nie wybrałam bardzo szerokiej sukienki, w stylu księżniczki, bo tego by nie zniósł :)

2. Nie przechowuj zdjęć sukni ślubnej na telefonie

W XXI wieku, telefon komórkowy stał się małym centrum dowodzenia. Dlatego też, masz pewnie na telefonie swoje zdjęcia w wybranej sukni ślubnej albo chociaż jej zdjęcie na wieszaku. Oczywiście, jak głoszą psychologowie, gdy mamy pełne zaufanie do partnera, nie powinniśmy mu grzebać w telefonie. Jednak często się zdarza, że nasz narzeczony weźmie telefon, żeby np. przeglądnąć strony internetowe, a przy okazji wejdzie w zdjęcia... a tam zobaczy nas w sukni ślubnej. Rozwiązaniem tej sytuacji jest przesłanie zdjęć sukni na komputer, na nim łatwiej jest je ukryć :)

3. Uważaj, na wiadomości

Wybrałaś suknię ślubną i chcesz się pochwalić jej zdjęciem koleżanką? Pamiętaj przy tym, aby zamykać karty w komputerze, gdy korzystasz z Facebooka, czy e-maila, gdy masz z narzeczonym wspólny komputer. Natomiast, gdy przeglądacie sobie na wzajem wiadomości na Facebooku, czy e-maile, po wysłaniu wiadomości ze zdjęciem sukni, skasuj ją od razu :)

4. Zapisz kilka zdjęć razem

Skorzystałaś z mojej rady z punktu 2 i zapisałaś zdjęcie sukni ślubnej na komputerze. No dobrze, ale często się zdarza, że Pary Młode mają wspólny komputer i narzeczony z łatwością może znaleźć zdjęcia. Tutaj możemy albo liczyć na jego silną wolę i zakazać mu wchodzenia do określonego folderu, w którym umieściliśmy zdjęcia, albo nadać mu hasło, którego narzeczony nie będzie znać. Natomiast gdy te opcję, nie są dla was do przyjęcia, zapiszcie w folderze kilka zdjęć sukien ślubnych, wtedy nie będzie wiedział, na którą ostatecznie się zdecydowałyście.

5. Nie przechowuj sukni ślubnej w domu

I tutaj dochodzimy do najważniejszego punktu w zestawieniu. Po odbiorze sukni ślubnej, zazwyczaj zostają około 2 tygodnie do ślubu, przez które musimy gdzieś przechować suknię ślubną. Coraz więcej Par mieszka ze sobą przed ślubem i tutaj z pomocą przychodzą nam szafy naszych rodziców lub koleżanek. Oczywiście możemy liczyć na silną wolę naszego narzeczonego, ale czasami po prostu przez przypadek, może natknąć na suknię, gdy będzie ona wisieć w domu.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger