Co mówi kamień z Twojego pierścionka zaręczynowego?

Jakiś czas temu natknęłam się w jednym z amerykańskich serwisów ślubnych, na artykuł o znaczeniu kamienia z pierścionka zaręczynowego. Chodź nie chce mi się wierzyć, że rodzaj kamienia szlachetnego, może wskazywać na osobowość jego posiadaczki (u mnie sprawdziło się to połowicznie), jestem ciekawa czy w waszym przypadku poniższe opisy sprawdziły się lepiej niż u mnie :)

Fot. Photo by Andy Holmes on Unsplash

Nieoszlifowany diament

Kobieta, która posiada pierścionek z nieoszlifowanym diamentem jest fashionistką i trendsetterką. Jesteś pierwsza w wyszukiwaniu nowych rzeczy i trendów, nie naśladujesz ich tylko je kreujesz. Kochasz piękne i jedyne w swoim rodzaju przedmioty, doceniasz naturalne piękno i sztukę. Dobrze się czujesz zarówno bez makijażu, jak i w pełnym make upie.

Oszlifowany diament

Jesteś tradycjonalistką. Masz klasyczne poczucie stylu i dobrze wiesz czego chcesz, a czego nie. Masz także konserwatywną stronę, która karze ci się trzymać sprawdzonych rozwiązań i unikać ryzyka. 

Szafir

Jest wręcz stworzony dla romantyczek. To idealny kamień na pierścionek zaręczynowy, ponieważ umacnia miłość. Kobiety, które są jego właścicielkami są żądne wiedzy, lubią uczyć się nowych rzeczy i są ciekawe świata. Szafir wspomaga również koncentrację i kreatywne myślenie. 

Rubin 

Lubisz współzawodniczyć. Jesteś namiętna i mocno starasz się, aby twoje marzenia się spełniły. Nieustannie się rozwijasz i poszukujesz sposobów, aby inspirować ludzi wokół siebie. Podobno rubiny powinny nosić kobiety, które mają potencjał, ale brakuje im pewności siebie, dobrze wpływają także na osoby z niskim ciśnieniem.

Szmaragd

Jesteś wolnym duchem. Można scharakteryzować cię jako kreatywną osobę, która wierzy w astrologię i jest uduchowiona. Jesteś lojalną przyjaciółką, ale czasami możesz być brutalnie szczera. Uważasz, że to ludzie decydują o ich własnym szczęściu, a ty zdecydowanie chcesz podążać swoją własną ścieżką. Szmaragd dobry jest dla kobiet, które często są rozdrażnione, ponieważ przynosi ukojenie i wprowadza harmonię. Pomaga także w utrzymaniu dobrych relacji z otoczeniem i partnerem.

Onyks

Lubisz poszukiwać silnych emocji. Uwielbiasz w swoich działaniach być odrobinę na krawędzi, robić inne rzeczy niż wszyscy. Jednak zawsze lubisz dobrze wyglądać. Preferujesz okrywać się "zasłoną tajemniczości", ale przy tym jesteś odważna i waleczna. Idealny dla kobiet będących w ciągłym biegu, jego energia wzmacnia odporność, wydajność i przyspiesz regenerację. 

Perły

Jesteś elegantką. Jesteś nieco stonowana, można scharakteryzować cię jako introwertyczkę z niezwykłym poczuciem stylu. Preferujesz spędzać czas na eleganckich imprezach niż bawić się całą noc w klubie, wolisz w wolnym czasie być w domu. Perły pomagają zwiększyć poczucie własnej wartości, poczuć się bardziej kobieco i docenić życie.

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger