Atrakcje podczas pierwszego tańca

Pierwszy taniec Młodej Pary, jest sam w sobie atrakcją weselną. Wszyscy goście czekają na to, jaką piosenkę wybrała Para Młoda albo jaki układ zaprezentują. Jednak zdarzają się Pary, takie jak ja z Narzeczonym, które nie są najlepszymi tancerzami i które chcą zrobić wszystko, aby odwrócić uwagę od swoich nieporadnych ruchów:) W związku z tym, chcę wam zaprezentować parę sposobów na urozmaicenia pierwszego tańca. Zapraszam również do zapoznania się z pozostałymi Atrakcjami na wesele

1. Wytwornica dymu

Jedna z popularniejszych atrakcji, podczas pierwszego tańca. Ciężki dym, wypuszczany podczas tańca, daje efekt unoszenia się Pary Młodej w chmurach. Stwarza to niepowtarzalną atmosferę tajemniczości. Najczęściej wytwornice dymu. można wynająć u DJa lub Zespołu.
Cena: około 200zł


2. Konfetti

Tak jak w przypadku baniek mydlanych, mamy wybór pomiędzy tańszą i droższą opcją. Albo możemy rozdać kilku gościom tuby z wystrzałowym konfetti, które odpalą np. gdy Para Młoda zakończy taniec albo możemy wynająć profesjonalną wyrzutnie konfetti.
Cena: około 300zł (za wyrzutnię)

3. Strzelający balon

Również bardzo popularna atrakcja. Balon uzbrojony jest w detonator, pęka i wylatują z niego mniejsze baloniki. Dodatkowo można umieścić w nim konfetti, pióra, czy płatki kwiatów. Trzeba się tylko upewnić, że sala pozwala powiesić balon pod sufitem, polecam taką atrakcję raczej do wysokich sal. Do kupienia np. na Allegro.
Cena: około 100zł

4. Pokaz zdjęć

Coś, co pewnie znajdzie się na moim weselu, podczas pierwszego tańca. Pokaz zdjęć Młodej Pary od dzieciństwa, aż do dnia ślubu (możemy poprosić znajomych, aby podczas ślubu w kościele  lub USC, zrobili nam zdjęcie i wstawili je do prezentacji). 
Cena: 0zł (chyba, że sala lub DJ/Zespół nalicza dodatkowe opłaty za odtwarzanie prezentacji na rzutniku) 

5. Oryginalny układ

Na pewno najefektowniejsza atrakcja, spośród wszystkich, bo wykonywana jest samodzielnie przez Parę Młodą. Najpopularniejszy taniec, na który decydują się Pary Młode to walc, dlatego też, gdy zdecydujemy się na inny styl tańca, taki jak np. salsa, samba, rumba, czy fokstrot, już to będzie atrakcją samą w sobie. Inną opcją jest zaskakujący taniec, czyli Para Młoda na początku tańczy "standardowy" walc, a w połowie zmienia się piosenka i zaczynają tańczyć szybki układ np. w stylu disco.

6. Bańki mydlane

Bańki mydlane możemy wykorzystać w wielu sytuacjach w czasie ślubu i wesela, jedną z nich jest właśnie pierwszy taniec. Albo rozdamy wszystkim gościom bańki, aby sami je puszczali albo wynajmiemy wytwornice baniek.
Cena: około 200zł (za wytwornicę)

7. Zimne ognie

Kolejna atrakcja, w którą możemy zaangażować naszych gości. Rozdajmy im zimne ognie i poprośmy, aby odpalili je w czasie pierwszego tańca. Stworzy to romantyczną atmosferę, a do tego będziemy mieli piękne zdjęcia. Upewnijmy się tylko w sali weselnej, czy pozwala ona na odpalenie zimnych ogni w pomieszczeniu.
Cena: od 0,44zł do 3,49zł za 10 sztuk w zależności od długości8. Pokaz sztucznych ogni

Jeżeli chcemy zorganizować pokaz sztucznych ogni, podczas wesela, dobrym momentem na jego odpalenie, będzie pierwszy taniec. Jedyną wadą tego rozwiązania jest to, że goście będą zdezorientowani, ponieważ nie będą wiedzieli, czy mają oglądać pierwszy taniec Młodej Pary, czy patrzeć na pokaz sztucznych ogni.
Cena: od 500 do 3500zł (w zależności od długości pokazu)

9. Fontanna iskier

Kolejna strzelająca atrakcja. Trzeba przyznać, że pierwszy taniec zwieńczony fontannami iskier, na pewno spodoba się naszym gościom i będzie dobrze wyglądać na filmie weselnym, jak i na zdjęciach. Jednak w tym przypadku, także musimy uzyskać zgodę sali weselnej na ich odpalenie.
Cena: około 25zł za 1 sztukę


Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger