5 typów osób, zakazanych na poszukiwaniach sukni ślubnej

Poszukiwania sukni ślubnej nie są łatwym doświadczeniem. Wiele Panien Młodych jest na nich zestresowana i boi się, że nie znajdzie wymarzonej sukni ślubnej. Z pomocą przychodzą nam osoby towarzyszące, które są bardzo ważne, ponieważ mogą skłonić nas do zakupu konkretnej sukni albo nas od niego odwieźć. Niestety w bardzo łatwy sposób, mogą również zniszczyć nam ten moment. 

Fot. unsplash.com/Charisse Kenion

1. Teściowa

Oczywiście są Panny Młode, które są w bardzo bliskich relacjach ze swoimi teściowymi i nie wyobrażają sobie poszukiwań sukni ślubnej bez nich. Jednak jak wynika ze statystyk, Panny Młode raczej wolą dzielić te chwile ze swoimi mamami, świadkowymi, czy koleżankami, a nie teściowymi. Trzeba pamiętać, że podczas przymiarek, musimy czuć się swobodnie i być w towarzystwie osób, które już nie raz nam doradzały w kwestiach ubioru. Dlatego też, każda Panna Młoda sama musi ocenić, czy teściowa należy do grona takich osób.

2. Królowa Dramatu

Większość z nas, ma w swoim towarzystwie tzw. Drama Queen. Jest to osoba, która robi wokół siebie dużo zamieszania i bardzo zwraca na siebie uwagę. To na pewno nie jest dobre towarzystwo, przy mierzeniu sukien ślubnych, ponieważ tego dnia to Panna Młoda ma być najważniejsza i wszystko ma się kręcić wokół niej! Nie chcemy, aby nasza Drama Queen zaczęła równolegle z nami mierzyć suknie ślubne i zwracać na siebie uwagę całego salonu!

3. Nieaprobujące osoby

Masz w rodzinie krewnych lub przyjaciół, którzy nie aprobują twojego związku z przyszłym mężem? Na pewno nie zabieraj ich ze sobą! Będą cały czas narzekać i sugerować ci, że twój były chłopak byłby lepszym mężem niż twój przyszły mąż!

4. Zazdrosne, złośliwe koleżanki

Masz w swoim otoczeniu koleżanki, które zawsze muszą wrzucić swoje trzy grosze i w niby zabawny sposób, niemiło komentują twój wygląd? Myślę, że często się zdarza, że znamy dziewczyny, które uważają się za najpiękniejsze i nawet w tak ważnym dniu, jak wybieranie sukni ślubnej, muszą to zakomunikować całemu światu. Niebezpieczne mogą być także osoby, które zazdroszczą ci tego, że wychodzisz za mąż, a one nadal czekają na pierścionek zaręczynowy lub nie mają narzeczonego. Oczywiście, nie można generalizować, nie każda singielka zniszczy przymiarki sukni ślubnej. Po prostu zabierajmy ze sobą osoby, z którymi czujemy się swobodnie i które zawsze dobrze nam życzyły :)

5. Eksperci od wszystkiego

Twoja koleżanka zawsze przekonana jest o tym, że we wszystkim ma racje i tylko jej zdanie powinno się liczyć? Nie bierz jej ze sobą! Taka osoba, przez cały czas trwania przymiarki, będzie narzucać ci swoje zdanie i wybierać suknie ślubne, które tylko jej się podobają. Nie zrozumie, że tobie przypadła do gustu inna suknia, cały czas będzie ją krytykować i forsować jej ulubiony model.

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger