15 Oryginalnych miejsc na wesele w Warszawie

Z roku na rok w Warszawie, otwiera się coraz więcej sal weselnych. Są to zarówno nowe hotele, domy weselne, jak i restauracje. Po 3 latach od mojego ślubu, widzę, ile zmieniło się na mapie sal weselnych w Warszawie i jest to na pewno zmiana na plus. Jednak z roku na rok, preferencje Par Młodych ulegają zmianie i szukają one czegoś nowego, innego i nieoklepanego. Szukają nieoczywistych sal, którymi zaskoczą swoich gości weselnych!

1. Sen

Jeden z najlepszych adresów w Warszawie. Marzy wam się wesele z panoramicznym widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy? W Śnie to marzenie się spełni. Sala pomieści do 190 osób, a do tego zajmie się kompleksową organizacją waszego wesela.


Fot. Sen Events


2. River Cafe

Kolejne miejsce z pięknym widokiem na Wisłę. River Cafe idealnie sprawdzi się na wesela latem, ponieważ duża część barki jest odkryta. Dużą atrakcją, jest możliwość zorganizowania ślubu lub kolacji na pływającym statku.


Fot. River Cafe


3. Przepitki&Przekąski

Przepitki&Przekąski to altana, która pomieści do 150 osób. Sala ma nowatorskie podejście do organizacji wesel i można w niej zorganizować wesele, od A do Z skrojone pod potrzeby Pary Młodej.


Fot. Przepitki&Przekąski


4. Level 27

Kolejne miejsce z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy. Przyjęcie weselne można zorganizować zarówno wewnątrz klubu, jak i na zewnątrz, na 450m2 tarasie.


Fot. Level 27


5. City Hall Production

Piękne, industrialne miejsce z oryginalnym parkietem. City Hall pomieści do 120 osób, a przed salą znajduje się również zaaranżowana strefa chillout.


Fot. City Hall


6. Szarotka

Kolejna industrialna propozycja na Mokotowie. Pięknie odrestaurowany Fort to 270m2 przestrzeni, która może ugościć wasze wesele. Niekwestionowaną zaletą tego miejsca jest lokalizacja, jak i oczywiście industrialny wygląd sali.


Fot. Szarotka


7. Loft 44

Ciekawe miejsce w Śródmieściu, które pomieści zarówno wesele na 350 osób jak i ugości mały rodzinny obiad. 


Fot. Loft 44


8. Mysia 3

Jeżeli marzy wam się typowe miejskie wesele, w ścisłym centrum Warszawy, to sala dla was. Mysia 3 pomieści do 170 osób. Dzięki temu, że sala jest biała jest doskonałym płótnem do zaaranżowania dowolnego motywu przewodniego.


Fot. Mysia 3


9. Art Bistro Stalowa 52

Odrestaurowana kamienica w sercu Pragi, może być miejscem na wasze wesele. Dużą zaletą Art Bistro, jest fakt, że w tym samym budynku znajduję się Art Hotel, w którym mogą zostać zakwaterowani goście weselni.


Fot. Art Bistro Stalowa 52


10. Spokojna 15

Spokojna 15 to miejsce dla Par, które wymarzyły sobie wesele na świeżym powietrzu, ponieważ dysponuje ona 600m2 ogrodem. Ogród może być zaaranżowany w dowolny sposób, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej.


Fot. Artlove.pl


11. Piękno

Piękno to 400m2 powierzchni, która może zostać dowolnie zaaranżowana pod każde wesele. Do tego do sali przynależy 50m2 patio, które będzie idealne na strefę chillout. Niezaprzeczalną zaletą tego miejsca, jest lokalizacja w centrum Warszawy.


Fot. Piękno


12. Teatr Palladium

Duża sala w centrum Warszawy, która ugości nawet 250 weselników. Ze względu na działalności Palladium, sala na wesela wynajmowana jest tylko w okresie letnim. 


Fot. Teatr Palladium


13. Cicha 23

Wręcz wymarzone miejsce na wesele w stylu boho. Dwie stajnie zaaranżowane pod sale weselną, idealnie sprawdzą się na wesela do 140 osób. 


Fot. Cicha 23


14. Szklarnia Grodzisk

Szklarnia w Grodzisku Mazowieckim, to miejsce które swoje drzwi otworzy przed weselnikami w tym miesiącu i bardzo szybko może stać się popularnym miejscem w okolicach Warszawy, w szczególności na wesela w stylu boho.


Fot. Szklarnia Grodzisk15. Julinek 


Jeżeli jako dzieci lubiliście chodzić do cyrku, to idealne miejsce dla was. Jednak Duża Arena w Julinku zrobi wrażenie nawet na Parach, które nie przepadają za cyrkami. Jeżeli dodamy do tego duże zaplecze zarówno hotelowe, jak i atrakcji dla małych i dużych, Julinek na mapie sal weselnych w okolicach Warszawy jest bardzo ciekawą propozycją.


Fot. Julinek


Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger