Weselne dekoracje z IKEA

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie byłaby w IKEA. Myślę, że większość z nas ma w domu coś, co pochodzi właśnie z tego sklepu. Jednak IKEA to nie tylko sklep ze stosunkowo tanimi meblami z 1000 kawałków, to także idealne miejsce na zakupy niezbędnych weselnych dekoracji !

Fot. ikea.com
Można powiedzieć, że ramka Tolsby, stała się już kultową dekoracją weselną. Wiele Par decyduje się wykorzystać ją jako ramkę do numerów stołów. Ma ona jednak wiele innych zastosowań np. można wstawić w nią instrukcję obsługi fotobudki, opisy ważniejszych miejsc na weselu (słodki stół, księga gości), a nawet przemalować na dowolny kolor, pasujący do motywu przewodniego wesela. 
Cena: 4zł

Weselne dekoracje z IKEA
Fot. Pinterest
Jeżeli nie pasuje nam prosta ramka Tolsby, do dekoracji wesela, możemy użyć bardziej efektownej, białej ramki z ornamentem Kvill. 
Cena: 15,99zł

Weselne dekoracje z IKEA
Fot. Pinterest
Małe lampiony z IKEA, to kolejny kultowy produkt, wykorzystywany przy ślubnych dekoracjach. Występują one w kilku kolorach, są w miarę duże, a do tego pięknie wyglądają. Idealnie sprawdzą się jako dekoracja otoczenia sali weselnej, ale także możemy je wykorzystać przy dekoracji kościoła. 
Cena: 9,99zł

Weselne dekoracje z IKEA
Fot. Pinterest
Lampiony BORRBY występują w dwóch wersjach: dużej i małej, a także w dwóch kolorach białym i czarnym. Są uniwersalne, mogą wisieć na drzewach, dekorować drogę do ołtarza, a nawet zastąpią kompozycję kwiatowe na stołach gości. 
Cena: 19,99zł lub 49,99zł

Weselne dekoracje z IKEA
Fot. Pinterest
Cała linia produktów SKURAR, może być idealnym dodatkiem dekoracyjnym. Zarówno doniczki, świeczniki, jak i podstawki pod świeczki, mogą mieć niekonwencjonalne zastosowanie - jako dekoracja ławek w kościele, czy jako pojemniki na słodycze w candy barze. 
Cena od 4,99zł

Weselne dekoracje z IKEA
Fot. Pinterest
W ostatnich latach Candy Bar, inaczej Słodki Stół, stał się weselnym must have. IKEA to doskonałe miejsce do zakupu szkła na słodkości do Candy Baru. 
Cena: od 2,99zł

Weselne dekoracje z IKEA
Fot. IKEA

7. Wazony

Jeżeli do naszych weselnych dekoracji potrzebujemy wazonów, w IKEA znajdziemy ich wiele, w niskich cenach.
Ceny: od 1,99zł

Weselne dekoracje z IKEA
Fot. Pinterest
Dzięki akcesoriom do świeczek, w postaci kruszonego szkła, piasku, czy małych kamieni w najróżniejszych kolorach, możemy stworzyć niepowtarzalne dekoracje ślubne, których nie powstydziła by się nawet najlepsza dekoratorka :)

Weselne dekoracje z IKEA
Fot. IKEA

9. Skrzynka Knagglig

Drewniana skrzynka sprawdzi się idealnie, gdy goście wręczają nam pod kościołem wino, albo gdy organizujemy wesele w stylu rustykalnym i skrzynka będzie jednym z elementów dekoracji.
Fot. ikea.com

10. Szklana Kopuła

Hit w dekoracji ślubnej ostatnich miesięcy. Pod szklaną kopułą możemy schować kwiaty, figurki lub inne dekoracje, które przepięknie będą współgrać z każdym motywem przewodnim wesela.

Fot. ikea.com

Na koniec moja rada, jeżeli chcemy kupić coś w IKEA na nasze wesele, wypróbujmy kartę IKEA FAMILY. Dzięki niej będziemy mogli skorzystać z wielu promocji.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger