Targi Warsaw Wedding Days

W Polsce, idea targów ślubnych, staje coraz popularniejsza i większości miast ma już swoje targi ślubne. Oczywiście, każde targi są warte odwiedzenia, bo można na nich spotkać potencjalnych weselnych podwykonawców i się zainspirować. Ale pod Warszawą, w Nadarzynie, 22-23 września 2018r., będą miały premierę Targi Warsaw Wedding Days, które mogą wprowadzić nową, nieporównywalną jakość i na stałe zagościć w kalendarzu najlepszych targów ślubnych w Polsce :)

Co to za Targi?

Targi Warsaw Wedding Days to targi stworzone z myślą o narzeczonych. Będą oni mogli na nich podjąć pierwsze, ważne decyzje, związane z wyborem podwykonawców, zakupem sukni ślubnej, czy garnituru ślubnego, na wyborze sali weselnej skończywszy. Targi będą miały powierzchnię blisko 12000m2, na której swoją ofertę zaprezentują wystawcy z branży ślubnej m.in. mody ślubnej, biżuterii, fotografii, filmu, muzyki, hotele, sale, restauracje, cukiernie, agencje barmańskiej, agencje ślubne, szkoły tańca, floryści, samochody do ślubu i wiele innych.


Dlaczego warto się na nich pojawić?

-> podczas Targów, odbędzie się 25 pokazów mody ślubnej, pokazy pierwszego tańca, pokazy barmańskie, czy metamorfozy na żywo.
-> Meeting Wedding Plannerów podczas, którego w specjalnie zaaranżowanej strefie, konsultanci ślubni będą udzielać bezpłatnych porad dla przyszłych Par Młodych.
-> Warsztaty z Ekspertami, którzy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania przy organizacji ślubu i wesela. 
-> Zainspiruj się! To ekskluzywna strefa inspiracji dla Młodych Par stworzona z przepięknie zaprezentowanych produktów Wystawców. 
-> Strefa muzyczna to strefa, w której zespoły muzyczne będą miały swoje prezentacje. Odwiedzających czeka muzyka na żywo, możliwość poznania repertuaru oraz oferty muzycznej różnych zespołów.
->Strefa Zaręczonych to miejsce spotkań zaręczonych par z najpopularniejszymi bloggerkami ślubnymi. W tej strefie młode pary otrzymają cenne wskazówki od profesjonalistów i znajdą odpowiedzi na trudne pytania związane z przygotowaniem ślubu i wesela.
->Warsztaty taneczne prowadzone przez profesjonalistów z akademii tańca. Młodzi będą mogli wyrazić swoje emocje poprzez taniec, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. Pierwszy taniec to tradycyjny i symboliczny element każdego wesela.
-> Brylanty Warsaw Wedding Days - Podczas uroczystej Gali Biznesu przyznane zostaną prestiżowe statuetki Brylanty Warsaw Wedding Days. Nagrody przyznawane są wśród wystawców jako wyraz uznania dla kreatywności i wkładu w rozwój branży ślubnej. Spośród setek wystawców wyróżnieni zostaną ci, których produkty są najbardziej inspirujące, zaaranżowali najpiękniejsze stoiska, i których produkty charakteryzują się najlepszą jakością.
-> Równolegle w dniach 21-23 września odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days, gdzie znajdziecie wiele inspiracji, aby w tym szczególnym dniu wyglądać wyjątkowo.


Kiedy i gdzie?

22-23 września 2018r.,  Ptak Warsaw Expo
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger