8 trendów ślubnych inspirowanych Meghan Markle

poniedziałek, 5 marca 2018
Fanką Meghan Markle jestem już od kilku lat, a to, że zostanie żoną Księcia Harrego, spotęgowało moją sympatię. Mimo, że Meghan dopiero od niedwna jest oficjalną narzeczoną Księcia Harrego, w Wielkiej Brytani, jak i na całym świecie, już mamy do czynienia z "efektem Meghan". Można się tylko domyślać, że ślub pary w maju, będzie najgłośniejszym ślubem tego roku.

1. Pierścionek zaręczynowy z 3 kamieniami

Po co mieć na palcu pierścionek składający się z jednego kamienia, jak można mieć ich 3! Zaprojektował go sam Książę Harry, główny kamień pochodzi z Botswany, a dwa pozostałe z broszki, należącej do Księżnej Diany. 

Fot. viva.p

2. Tradycyjne kwiaty

Jak wynika z przecieków z pałacu Buckingham, wiązanka ślubna Panny Młodej, będzie zawierała mirt, czyli Meghan nie zerwie z królewską tradycją, zapoczątkowaną przez Królową Wiktorię.

Fot. House Beautiful

3.  Tiara

Na pewno możemy się spodziewać, że Meghan w dniu swojego ślubu założy tiarę, pożyczoną od królowej.

Fot. express.co.uk

4. Suknia ślubna o kroju litery A

Jak wynika z przewidywań ekspertów, na podstawie przecieków z Pałacu, jak i upodobań samej Meghan, założy ona suknię ślubną o kroju litery A, czyli postawi na najbardziej uniwersalny fason sukni ślubnej.

Fot. Daily Star

5. Fascynator

Fascynator to ozdoba, która często wybierana jest przez Meghan, podczas oficjalnym wyjść z Księciem Harrym. Można się spodziewać, że będzie to dodatek, na który postawią również goście weselni.

Fot. LADbible

6. Wyrazisty tort

Jak wynika z doniesień z Pałacu, Para, zaserwuje na swoim ślubie tort o smaku bananowym. Eksperci z branży ślubnej prognozują, że dzięki temu, coraz więcej Par, będzie decydowało się na torty weselne o wyrazistych smakach.

Fot. Brown Eyed Baker

7. Mama prowadząca do ołtarza

Eksperci przewidują, że to właśnie mama Meghan, będzie prowadziła ją do ołtarza.  Ten gest, może ośmielić wiele Panien Młodych, które to właśnie w taki sposób, będą chciały wyróżnić swoje mamy na weselach.

Fot. Town&Country Magazine

8. Przemowa Panny Młodej

Podobno Meghan, zamierza zerwać z tradycją i wygłosić przemowę na swoim ślubie, dzięki czemu może przekonać do tego inne Panny Młode :)


Prześlij komentarz