7 najmodniejszych fryzur ślubnych w 2018r.

środa, 14 marca 2018
Masz już salę weselną, suknię ślubną i inne niezbędne dodatki? Czas pomyśleć o sobie i wybrać fryzurę ślubną. Jej wybór jest o tyle ważny, że fryzura wraz z makijażem, składa się na perfekcyjny look Panny Młodej, który może się nie udać, gdy zdecydujemy się na niepasującą do nas i nieodpowiednią fryzurę ślubną.


1. Gładkie włosy

Niezwykle modna fryzura, wybierana w tym sezonie przez wiele gwiazd i powoli przez Panny Młode. Doskonale uwydatnia kontury twarzy, a do tego jest bardzo wygodna. Świetnie będzie się prezentować z prostymi sukniami ślubnymi, lub tymi z długim rękawem.

Fot. Pinterest

2. Biżuteryjne opaski w kwiaty

Do tej pory królowały wianki z żywych kwiatów, jednak w tym sezonie Panny Młode, stawiają na biżuteryjne opaski w kwiaty, które pasują zarówno to prostych sukien ślubnych w stylu boho, jak i strojnych księżniczek. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. Pinterest

3. Welon

Rok 2018, to powrót do tej pory znienawidzonych welonów. Panny Młode wracają do korzeni i nawet do prostych sukien ślubnych, wybierają długie, katedralne welony. Więcej o welonach znajdziecie TUTAJ

Fot. Pinterest

4. Coś pożyczonego

W tym roku Panny Młode w swojej fryzurze ślubnej, będą chciały zawrzeć również "coś pożyczonego". Dlatego też, modne będą broszki od Babci, opaski, czy stare welony, czyli wszystko to, co może stanowić sentymentalny dodatek.

Fot. Pinterest

5. Luźne podpięcie

W tym sezonie, podpięcie ślubne ma być zrobione niby od niechcenia, ma wyglądać na stworzone przez samą Pannę Młodą, po prostu być utrzymane w stylu boho chic.

Fot. Pinterest

6. Romantyczne skręty

W roku 2018 Panny Młode nie stawiają już na warkoczyki w stylu boho, a na romantyczne skręty. Wyglądają pięknie, a do tego sprawiają, że włosy nie zasłaniają twarzy Panny Młodej.

Fot. Pinterest

7. Krótkie fale

Coraz więcej dziewczyn, ma krótkie włosy, do linii żuchwy lub do ramion. Dla takich Panien Młodych, także mamy propozycję modnej fryzury, prosto z lat 50, czyli mocno zakręcone, krótkie włosy.

Fot. Pinterest


Prześlij komentarz