8 najmodniejszych kompozycji kwiatowych w 2018r.

czwartek, 15 lutego 2018
W 2017r. na polskich jak i zagranicznych weselach, królowały lekkie dekoracje kwiatowe w stylu Greenery. Jednak 2018r. to powrót wyrazistych kolorów, nieoczywistych kształtów i oryginalnych rodzajów kwiatów, które mogą was zainspirować przy planowaniu ślubnych dekoracji.

Fot. Pinterest

1. Brzoskwiniowy&krem

Bardzo modne w tym sezonie będzie połączanie kwiatów w kolorze brzoskwiniowym i kremowym. To połączenie może wydawać się mdłe, ale z zielonymi dodatkami, to nieoczywiste zestawienie będzie strzałem w dziesiątkę.

Fot. Pinterest

2. Wieniec

Wieniec to niekwestionowany hit 2018r. Można je wykorzystać do dosłownie wszystkich rodzajów dekoracji kwiatowych na weselu - bukietów, dekoracji stołów, czy ścianki za Parą Młodą.

Fot. Pinterest

3. Mech

Mech już gościł na weselach, ale w tym roku wraca ze zdwojoną siłą. Uwielbiam dekoracje wykonane z mchu, ponieważ są niczym bajkowy element, który można wykorzystać w najróżniejszy sposób. 

Fot. Pinterest

4. Anturium

Anturium to bardzo oryginalny kwiat, jedna z najpopularniejszych roślin tropikalnych. Sprawdzi się rewelacyjnie na weselu w stylu tropikalnym lub industrialnym.

Fot. Pinterest

5. Ultra Violet

Kolorem roku 2018r. jest fiolet, dlatego też bardzo popularne będą kwiaty w tym właśnie kolorze. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Fot. Pinterest

6. Winorośle

Można powiedzieć, że motyw winorośli to przedłużenie motywu greenery w 2018r. Gałęzie, liście, winorośle i nieoczywiste kształty to wszystko to, co ten trend reprezentuje.

Fot. Pinterest

7. Mandale 

Najoryginalniejszy trend w 2018r. Jest to umieszczenie płatków w określonych, symetrycznych kształtach, które tworzą mandale. 

Fot. Pinterest


Prześlij komentarz