10 najpopularniejszych kierunków na podróż poślubną w 2018r.

środa, 28 lutego 2018
Po długich miesiącach przygotowań, stresie związanym ze ślubem i weselem, przychodzi czas na odpoczynek. Podróż poślubna to relaks, który należy się każdej Parze Młodej. Dlatego też, nie odkładajcie tego na później i już dzisiaj zaplanujcie swoją wymarzoną podróż poślubną :)

1. Kostaryka

Stosunkowo nowy kierunek, który z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Jeżeli marzy się wam piękna plaża, tropikalne lasy, wulkany i plantacje kawy, to kraj dla was. Jedyny minus to wysokie ceny.

Fot. itaka.pl

2. Jamajka

To kraj, w którym na pewno nie będziecie się nudzić. Przepiękne plaże, bogata kultura, a do tego szeroki wachlarz rozrywek sprawiają, że jest to idealny kierunek na podróż poślubną. Do tego Jamajka, pojawiła się w ofercie kilku polskich biur podróży, przez co stała się jeszcze bardziej dostępna dla polskiego turysty.

Fot. restandsleep.pl

3. Islandia

Islandia to alternatywa dla Par, które nie lubią wylegiwać się na plaży i chcą pojechać w oryginalne miejsce. Gorące źródła, przepiękne widoki, czy możliwość zobaczenia zorzy polarnej, to tylko niektóre atrakcje, które spotkają was na miejscu.

Fot. przegladislandzki.pl

4. Portugalia

Nie macie czasu na długą podróż poślubną, a chcecie pojechać w fajne miejsce? Z pomocą przychodzi Portugalia, która według kilku plebiscytów, jest w tym roku najmodniejszym krajem Europy.

Fot. SuperBiz

5. Szkocja

Niesamowite zamki, zapierające dech w piersiach widoki, dobre whisky, czy urokliwe małe miasteczka, to wszystko spotkacie w Szkocji, do której można polecieć za jedyne 400zł.

Fot. itaka.pl

6. Nowy Orlean

Planujecie podróż poślubną do Stanów Zjednoczonych? Nie zapomnijcie o Nowym Orleanie, niezwykle kolorowym i oryginalnym mieście, które zaczaruje was swoim urokiem.

Fot. survivetravel.com

7. Nowa Zelandia

Jedno z najodleglejszych miejsc, w które można pojechać z naszego kraju. Krajobrazy rodem z "Władcy Pierścieni", kraj, w którym jest dwa razy więcej owiec niż ludzi, czy pyszne wino, to tylko krótki opis Nowej Zelandii.

Fot. Sonriso

8. Japonia

Japonia już od paru lat pojawia się w zestawieniach najlepszych kierunków na podróż poślubną. Nie muszę was przekonywać, że jest to niesamowite miejsce, w którym każdy się zakocha.

Fot. Ecco Travel

9. Chile

Kraj pomiędzy Oceanem Spokojnym, a pasmem Andów, znajdujący się w 4 strefach klimatycznych, który warto odwiedzić o każdej porze roku.

Fot. Golden News

10. RPA

Egzotyka pełną gębą! Chcecie przeżyć niesamowitą przygodę i odwiedzić jeden z najbardziej różnorodnych krajów na świecie? Zapraszam do Republiki Południowej Afryki!

Fot. wafryce.pl

Prześlij komentarz