Organizer Panny Młodej Yes, I do! Recenzja+Konkurs

piątek, 26 stycznia 2018
Dobra organizacja to podstawa przy planowaniu każdego ślubu i wesela. Bez skrupulatnego planu, okres przygotowań ślubnych, może być najbardziej stresującym okresem w naszym życiu. 
I tu z pomocą, przychodzi rewelacyjny Organizer Panny Młodej Yes, I Do!. Przeprowadzi on Was krok po kroku, przez ten trudny czas i sprawi, że przygotowania ślubne będą samą przyjemnością.
Mam dla Was do wygrania DWA Organizery ślubne, więcej szczegółów poniżej :)

Co znajdziemy w Organizerze?

W Organizerze, znajdziecie wszystko to, czego potrzebuje każda Panna Młoda, podczas przygotowań ślubnych. Podzielony jest on zakładkami na kilka sekcji, takich jak Plan działania, Budżet, czy Wykonawcy. Mamy do dyspozycji bardzo przemyślany Harmonogram przygotowań ślubnych, z rozpiską na konkretne miesiące przed ślubem, czy Plan dnia ślubu. Do tego w każdej sekcji jest miejsce na własne notatki i przemyślenia. Jednak Organizer Yes I Do! to nie tylko zestawiania i tabelki, to również wiele cennych rad oraz sekcja Pomysł wedding plannerki. Znajdziemy tu np. 10 pytań do różnych Wykonawców, fasony sukien ślubnych, czy rodzaje tortów weselnych. Autorzy Organizera, przewidzieli nawet Strony antystresowe, dla rozładowania emocji :)

Fot. organizerpannymlodej.pl

Dlaczego warto go mieć?

Organizer Panny Młodej Yes, I Do! to coś, co przypadnie do gustu nawet najbardziej niezorganizowanej Pannie Młodej. Jest niezwykle przejrzysty, ma aż 168 stron, a do tego jest po prostu bardzo ładny i będzie ozdobą każdej torebki. Z własnego doświadczenia wiem, że przygotowania ślubne nie są łatwe i bez dobrej organizacji i spisania wszystkiego, co mamy do załatwienia, panuje chaos i przygotowania ślubne, zamieniają się w koszmar. Organizer Panny Młodej to idealne połączenie użytecznych tabelek i zestawień ze ślubnymi poradami, które daje przepis na świetnie zorganizowany ślub :)

Fot. organizerpannymlodej.pl

Gdzie można go kupić?

Organizer to koszt 69.90zł, ale każda wydana na niego złotówka jest tego warta.
Do kupienia na stronie: organizerpannymłodej.pl

Fot. orgaznierpannymlodej.pl

Konkurs

Mam dla Was do wygrania DWA egzemplarze Organizera Panny Młodej Yes, I do!.
Wystarczy, że do 2.02, napiszecie w komentarzu pod postem na blogu lub pod postem na Facebooku, albo wyślecie maila, na adres szalonapannamloda@gmail.com, z odpowiedzią na pytanie:

Co sprawia/sprawiało Wam największy problem, przy organizacji ślubu i dlaczego?

3 komentarze

 1. Największy problem mamy ze znalezieniem miejsca na wystawienie namiotu, ale jesteśmy dobrej myśli dlatego przy następnych ustaleniach organizer by się przydał ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Największy problem sprawia nam wybór zaproszeń, ponieważ ciężko znaleźć takie, które będą pasowały do stylu i kolorystyki naszego ślubu, będą obojgu nam się podobały, a jednocześnie nie będą rujnowały budżetu ☺ dlatego pewnie skończy się to własnym projektem i wykonaniem, co z kolei dopisuje kolejny punkt na liście rzeczy do zaplanowania ����

  OdpowiedzUsuń
 3. Największy problem przy organizacji ślubu, sprawia mi namówienie mojego Narzeczonego do działania. Oj jest naprawdę ciężko :) Na wszystko jest jeszcze czas i przecież ze wszystkim zdążymy, nie musimy się tak spieszyć, nikt i nic nas nie goni. Warto nadmienić, że odrobina racji w tym wszystkim jest, ponieważ wesele mamy dopiero w czerwcu 2019r, jednak mnie dziwnie zjada stres J Jedyne co mamy, jak na razie, to salę weselną.

  Natomiast moim największym problemem jest niezdecydowanie. Nie wiem czy chciałabym pozostać przy wybranym motywie przewodnim wesela, jaki wystrój sali zorganizować, jaki tort, jaki krój sukni, czy orkiestra czy dj, jakie zaproszenia, po prostu nic już nie wiem :) Będąc dzieckiem chyba każda dziewczynka marzy o weselu księżniczki, po kolei wszystko planuje i układa sobie w głowie i mniej więcej wie, co i jak chce. Teraz, kiedy naprawdę coraz bliżej jest do tego wyjątkowego Naszego Dnia, ja nie umiem podjąć ostatecznej, „męskiej” decyzji.

  OdpowiedzUsuń