Targi Ślubne Poznań 2018

Już 14 stycznia 2018r., czeka nas wielkie wydarzenie w branży ślubnej, a mianowicie XIV Wielka Poznańska Gala Ślubna. Jeżeli jesteś przyszłą Panną Młodą z Wielkopolski lub okolic albo jesteś po ślubie i chcesz po prostu przypomnieć sobie przygotowania ślubne lub poznać najnowsze trendy, serdecznie zapraszam! Nie możesz tego przegapić.


Fot. targi-slubne.pl

Dlaczego warto pojawić się na Targach?

1. Kilkuset wystawców

Na Targach pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną.Jednym z największych atutów Targów będzie oczywiście prezentacja kilkudziesięciu pojazdów ślubnych. Zyskacie możliwość obejrzenia przekroju przez wszystkie modele i marki samochodów – limuzyny, auta sportowe, współczesne i zabytkowe. 

2. Kilkadziesiąt nagród dla Narzeczonych

W zbliżającej się edycji Targów hitem będzie nagroda główna ufundowana przez Organizatora - romantyczna wycieczka do Rzymu! 4 dni w Rzymie, przelot, hotel i wiele innych atrakcji. Dodatkowo czekają na Was wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów, jak np. suknie ślubne, garnitury, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, dekoracje, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne i wiele innych.


3. Kilkugodzinny program sceniczny

Do wspólnej zabawy na widowiskowo zaaranżowanej scenie zaprosi zwiedzających Tomasz Kammel, który poprowadzi program sceniczny. W jego trakcie odbędą się oszałamiające pokazy mody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu mody męskiej, a także degustacji pysznego weselnego tortu. Program sceniczny będzie oczywiście urozmaicony profesjonalnymi występami tanecznymi oraz wysokiej klasy występami muzycznymi i wokalnymi. Na koniec odbędzie się wyczekiwany finał konkursu, czyli walka o wspaniałą wycieczkę do Rzymu!

4. Komfort

Impreza targowa odbędzie się w drugą niedzielę stycznia i potrwa od godz. 10.00 do 18.00. Ponownie serdecznie zapraszamy do pawilonu 3. Wygodna lokalizacja obiektów targowych w samym centrum Poznania sprawia, że każdy trafi tam bez problemu. 

Praktyczne informacje:

-> Wejście na Targi i kasy będą czynne w dniu ich trwania: od godz. 10.00 – 18.00, ul. Głogowska 14, szklany budynek
-> W cenę biletu wliczone są wszystkie występy i pokazy sceniczne
-> Specjalnie na Targi przygotowany będzie bezpłatny Magazyn Ślubny w nowej formie!
-> Gratisowo wręczane będą również archiwalne wydania z bieżącego roku
-> Każdy zwiedzający wraz z biletem otrzyma również darmowy folder targowy z listą Wystawców oraz schematem rozmieszczenia stoisk, jako przewodnik po Imprezie.

Więcej informacji:http://targi-slubne.pl/
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger