9 rodzajów figurek/topperów na tort weselny

piątek, 15 grudnia 2017
Toppery na torty weselne, szturmem zdobywają polskie wesela. Coraz więcej Par, decyduje się na taką formę ozdoby tortu weselnego, ponieważ jest ona niezwykle uniwersalna. Znajdziemy topper odpowiedni dla każdego motywu przewodniego wesela, ale także możemy go spersonalizować, umieszczając na nim nasze imiona, czy datę ślubu.

1. Klasyczna Para Młoda

Topper, który kiedyś był najpopularniejszą formą ozdoby tortu weselnego. Znajdziemy wiele konfiguracji i ustawień Pary Młodej, od tych klasycznych po bardzo zabawne. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. slubnezakupy.pl

2. Zabawna Para Młoda

Coś dla Par Młodych, które na co dzień lubią robić sobie żarty i chcą przemycić odrobinę humoru na wesele. Mogą to być różne postacie w roli Pary Młodej np. ludziki lego, zęby, czy minionki. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. etsy.com

3. Wycinany laserowo

Najpopularniejszy topper, który szturmem zdobywa polskie wesela. Może przedstawiać imiona, inicjały datę ślubu, co tylko Para Młoda zechce. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. ilustratyw.pl

4. Zwierzaki

Pies, czy kot to najlepsi przyjaciele człowieka, którzy mogą stać się naszym cake topperem. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. etsy.com

5. Chorągiewki

Jeżeli zdecydowaliście się na wesele w stylu rustykalnym, ten topper jest dla was! Można zaprezentować na nim każdy napis, a do tego dobrać kolor odpowiedni do naszego motywu przewodniego. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. Achpaper.pl

6. Cień Pary Młodej

To idealna alternatywa dla toppera z klasyczną Parą Młodą, na pewno jest elegancki, a czasami nawet zabawny, gdy na topperze obok Pary Młodej pojawi się np. pies. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. slubnezakupy.pl

7. Podobizna Pary Młodej

Jeżeli chcecie być oryginalni i aby wasz cake topper był sam w sobie atrakcją weselna, zamówcie figurki z waszymi podobiznami. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. etsy.com

8. Druciany

Alternatywa dla cake toppera wycinanego laserowo, może go zastąpić ten robiony z drutu. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. etsy.com

9. Drewniany

Jeżeli organizujecie wesele w stylu rustykalnym, ten topper jest dla was. Niezwykle oryginalny, wykonany z drewna idealnie wpasuje się w taki motyw przewodni. Do kupienia np. TUTAJ.

Fot. etsy.com

1 komentarz

  1. Drobne szczegóły to klucz do sukcesu, każda dekoracja ślubna ma ogromne znaczenie, warto więc wybrać odpowiednie gadżety :)
    Mnie osobiście podobają się oryginalne pomysły - przedstawione tu "zęby" to świetny pomysł, który na pewno rozbawi gości weselnych.

    OdpowiedzUsuń