5 rzeczy, które powinno się zabrać na wesele

Wybieracie się na wesele do rodziny, czy znajomych i zaplanowaliście już wszystko - swój strój, prezenty dla Młodej Pary, czy to jak dojedziecie na miejsce? Jest jednak coś, z czym goście czekają na ostatnią chwilę, a mianowicie z zaplanowaniem tego, co zabiorą ze sobą na wesele. 

Fot. Photo by Ben Rosett on Unsplash

1. Pieniądze

Idąc na wesele, każdy gość myśli, że nie będzie musiał wydawać ani złotówki. Jednak pieniądze się przydadzą, choćby, aby zapłacić za taxówkę lub dać w kościele na tacę. Nie zajmują wiele miejsca, a na wszelki wypadek warto je zabrać.

2. Telefon

Obecnie telefon to małe centrum dowodzenia i bez niego każdy czuje się jak bez ręki :) Dlatego też, na pewno przyda się wam na weselu, choćby po to, aby zrobić kilka zdjęć lub zadzwonić po taxówkę.

3. Wygodne buty

Wygodne buty to podstawa, zarówno dla gości weselnych, jak i dla Pary Młodej. Jeżeli chcesz rozpocząć wesele w wysokich szpilkach nie ma problemu, ale nie zapomnij zabrać ze sobą wygodnych baletek. 

4. Koperty

Już nie raz idąc na wesele, zapomniałam koperty z pieniędzmi dla Pary Młodej, po którą musiałam się wracać. Ucząc się na moich błędach, przygotujcie dzień wcześniej kopertę i włóżcie ją do torebki,  którą zamierzacie zabrać na wesele.

5. Puder

Wesele trwa wiele godzin, każdy się poci, a co za tym idzie nawet przy najlepszym makijażu, skóra na twarzy się świeci. Dlatego też, nie zapomnijcie zabrać ze sobą pudru lub bibułek matujących, które przydadzą się zarówno paniom, jak i panom. Każdy chce wyglądać na zdjęciach pięknie, a świecąca twarz, temu nie służy.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger