Trendy ślubne na rok 2018

poniedziałek, 13 listopada 2017
Jak co roku, pod koniec sezonu ślubnego, eksperci z branży ślubnej, określają trendy, które według nich, będą królować na weselach w przyszłym roku. Oczywiście, do trendów trzeba podchodzić z dystansem i powinny być one jedynie inspiracją :)Marmur + miedź

Niezwykle modne połączenie w wystroju wnętrz, które szturmem zdobywa wesela. Niezwykle eleganckie, a przy tym nowoczesne!

Fot. Pinterest

Geometryczne kształty

Geometria to kolejny motyw, który z wystroju wnętrz przechodzi na wesela. Połączenie geometrycznych kształtów z kwiatami w stylu boho, będzie hitem na weselach w 2018r.

Fot. Pinterest

Pączki

Trend, który niezwykle przypadł mi do gustu :) Po erze muffinek i makaroników, wkraczamy w erę pączków! To właśnie one będą królować na Candy Barach, a także jako alternatywa dla tradycyjnego tortu weselnego.

Fot. Pinterest

Odważne kolory kwiatów

Masz już dosyć białych kwiatów, czy kompozycji w stylu greenery? To coś dla ciebie! Teraz bardzo modnym dodatkiem w bukietach ślubnych, czy dekoracjach weselnych będą kwiaty w odważnych kolorach.

Fot. Pinterest

Błękit

Powracamy do korzeni i znowu bardzo modne będą błękitne dodatki. Romantyczny, błękitny akcent pasuje do większości barw i motywów.

Fot. Pinterest

2 komentarze

  1. Przepiękne zdjęcia :) Ciekawa sprawa z tymi pączkami, tego jeszcze nie było :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z tym, że trend w formie pączków stanowiący alternatywę dla tradycyjnego tortu weselnego jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, jednak do mnie najbardziej przemawiają te inspirowane kamieniami szlachetnymi.

    OdpowiedzUsuń