Najlepsze fryzury ślubne na wesele zimą

czwartek, 16 listopada 2017
Fryzura ślubna to coś, nad czym każda Panna Młoda powinna się długo zastanowić. To jak upniemy włosy, w dużej mierze będzie decydować o tym, czy dobrze wyjdziemy na zdjęciach ślubnych. Powinniśmy pamiętać, że o rodzaju podpięcia włosów, powinna decydować również pora roku, w której odbywa się ślub, gdyż nie każda fryzura dobra na wesele latem, będzie odpowiednia zimą :)

Klasyczne fale

Piękne fale, w stylu klasycznego Hollywood są wręcz idealne na wesele zimą. Nie musisz się martwić o wysokie temperatury i wilgoć, które niszczą fryzury latem. Na swoim ślubie, będziesz wyglądać niczym Marilyn Monroe.

Fot. Pinterest

Nowoczesne podpięcie

Romantyczne, nieco niechlujne podpięcie to ulubiona fryzura Panien Młodych. Możemy dodać do niej również kilka warkoczyków, które spotęgują efekt boho.

Fot. Pinterest

Fale na bok

Zdecydowanie moja ulubiona fryzura dla Panien Młodych o długich włosach :) Wystarczy, że fryzjer wykona na naszych włosach luźne fale, które zepnie wsuwkami na boku i oczywiście użyje do tego dużo lakieru, w celu utrwalenia efektu.

Fot. Pinterest

Gładki koński ogon

Jest to niezwykle elegancka fryzura, która niestety nie jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów. Najlepiej spisze się na długich, prostych włosach, które dzięki odpowiedniemu utrwaleniu, będą się pięknie prezentować przez całe wesele.

Fot. Pinterest

Więcej o Fryzurach ślubnych znajdziecie TUTAJ.

Prześlij komentarz