6 kosmetyków, bez których nie przeżyjesz sezonu ślubnego

Sezon ślubny to dla gości weselnych istny maraton. Nie raz, co tydzień mamy inne wesele, na którym mimo zmęczenia, musimy wyglądać pięknie. Jeżeli wiecie, że w nadchodzące wakacje czeka was ślubny maraton, albo po prostu nadchodzi maraton imprez, uzbroicie się w kilka kosmetyków, które pomogą wam wyglądać rewelacyjnie :)

Fot. Photo by Jamie Street on Unsplash

Wodoodporna maskara

Idąc na wesele, czy imprezę musisz mieć gwarancję, że po kilku godzinach nie znajdziesz swojej maskary pod oczami. Wzruszenia, wysoka tempertura, czy zmęczenie powodują, że zwykła masakra może sobie nie poradzić.

Dobra pomadka

Znajdź pomadkę, szminkę lub błyszczyk, który dobrze utrzymuje się na twoich ustach. Wesele to długi maraton pocałunków w policzek, przez który standardowa szminka może szybko się zetrzeć.

Suchy szampon

Suche szampony szturmem zdobyły serca Polek. Jeżeli obawiasz się, że podczas wesela, czy imprezy twoje włosy po paru godzinach będą wyglądać źle i opadną, weź ze sobą mini suchy szampon, który w sekundę poprawi twoją fryzurę.

Chusteczki do demakijażu

Nie ma nic gorszego dla naszej cery, niż spanie w pełnym makijażu. Jednak często, gdy wracamy z wesela, czy imprezy nie mamy siły na dokładny demakijaż. Dlatego też, kupmy chusteczki do demakijażu, które szybko zmyją makijaż oczu, czy twarzy.

Maseczka bankietowa

Po całym tygodniu pracy, twoja cera nie wygląda najlepiej, masz podpuchnięte oczy, a w dniu wesela, czy imprezy jest jeszcze gorzej? Wybawieniem są tzw. maseczki bankietowe, dostępne w każdym Rossmannie, które szybko nawilżą naszą twarz, czy rozjaśnią cienie pod oczami. 
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger