Bar kawowy na weselu

Kawa to napój, który ratuje co rano,większość z nas. Można ją lubić lub też nie, ale na pewno jest to jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. Jeżeli wy kochacie kawę, nie wyobrażacie sobie bez niej życia, a do tego organizujecie wesele, zaaranżujcie na nim, specjalny Bar kawowy. Będzie to nie lada atrakcja, z której na pewno wielu gości chętnie skorzysta :)

Fot. Photo by Nathan Dumlao on Unsplash

Jak zaaranżować Bar kawowy?

Wbrew pozorom, zaaranżowanie Baru kawowego nie jest bardzo trudne. Może nam w tym pomóc sala weselna lub profesjonalna firma. Bar kawowy możemy stworzyć w miejscu, w którym sala weselna zaplanowała miejsce na kawę i herbatę lub przeznaczyć na niego oddzielny stół. Oprócz tak oczywistych rzeczy jak podgrzewacze z kawą, powinniśmy zadbać również o dodatki i dekorację, takie jak kubeczki, mieszadełka, czy oznaczenia poszczególnych kaw.

Co powinien zawierać?

To co będzie zawierał Bar kawowy zależy tylko od was. Przykładowo powinno się w nim znaleźć około trzech rodzajów kaw, kakao, kawa bezkofeinowa, gorąca woda, gorące mleko, bita śmietana, różne rodzaje cukru, dwa/trzy rodzaje mleka, posypki, syropy do kawy, śmietanka, czy pianki.

Dla kogo?

Tak jak pisałam powyżej, na Bar kawowy, powinny zdecydować się Pary, które uwielbiają kawę. Jest to również dobry pomysł na wesela organizowane jesienią, czy zimą, gdy goście bardzo chętnie ogrzeją się ciepłą kawą.

Profesjonalne firmy

Jeżeli nie czujemy się na siłach i chcemy wynająć do tego celu profesjonalną firmę, kilka moich propozycji:
-> Long Island Bar

Polecam również inne moje propozycje na Atrakcje na weselu: TUTAJ.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger