6 detali, które uczynią Twoje wesele lepszym

Wesele to skarbonka bez dna i niemałe przedsięwzięcie logistyczne, nad którym pracujemy miesiącami. Jeżeli nie mamy konsultantki ślubnej, na naszej głowie jest do załatwienia wiele spraw. Większość Par organizując wesele, skupia się przede wszystkim na podstawowych sprawach, bez których nie odbędzie się żadne wesele. Jednak podstawy to nie wszystko, bo właśnie małe detale, mogą sprawić, że wesele będzie wyjątkowe i zapamiętane przez gości :)

Fot. unsplash.com/ Gianni Scognamiglio

1. Toast przed weselem

Upewnijcie się, że w waszej sali jest zapewniony toast winem musującym. Jeżeli nie, zatroszczcie się o niego sami. Pamiętajcie również o opcji dla dzieci i osób nie pijących alkoholu. Ustalcie z salą, aby donosiła kolejne kieliszki, bo często oczekiwanie na Parę Młodą się przedłuża i goście nie kończą na jednej lampce wina.

2. Drogowskazy

Drogowskazy są nadal w modzie i oprócz funkcji użytecznej, a mianowicie wskazywania drogi zagubionym gościom, są również świetnym dodatkiem dekoracyjnym. Więcej o Ślubnych drogowskazach znajdziecie TUTAJ.

3. Torba powitalna

Jeżeli na waszym weselu są przyjezdni goście, którzy nocują w pokojach przy sali weselnej, przygotujcie dla nich Torby powitalne. Nie muszą to być drogie prezenty, a jedynie użyteczne dodatki. Więcej o tym, jak zrobić Torbę powitalną, znajdziecie TUTAJ.

4. Transport dla gości

Autokar lub bus spod kościoła do sali weselnej, a także transport powrotny z sali weselnej, to wielkie udogodnienie dla gości weselnych, które na pewno zostanie zapamiętane.

5. Wachlarze

Organizujecie ślub w plenerze, latem? Jeżeli tak, goście będą wam wdzięczni za wachlarze, dzięki którym, będą mogli się trochę ochłodzić. Można je rozłożyć na krzesłach lub zlecić komuś ich rozdanie.

6. Koszyk ratunkowy

Koszyczek ratunkowy, to coś co możecie zlecić do przygotowania Świadkowej, nie kosztuje dużo, a może być dużym udogodnieniem dla gości weselnych, z którego skorzysta wiele osób. Więcej o Koszyczku ratunkowym, znajdziecie TUTAJ.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger