5 trendów w sukniach ślubnych, które idą w zapomnienie w 2017r.

piątek, 1 września 2017
Trendy w sukniach ślubnych, z roku na rok się zmieniają. Niektóre wracają po jakimś czasie, inne idą w zapomnienie. Powoli widać, że to samo stanie się z trendami, które były niezwykle modne w tym sezonie ślubnym, a w 2018r. na pewno nie spotkamy ich na wybiegach z sukniami ślubnymi.


1. Długie z tyłu, krótkie z przodu

Projektanci odchodzą już od modnych w tym sezonie tzw. sukienek krótkich z przodu, długich z tyłu. Był to dobry kompromis dla Panien Młodych, które nie mogły się zdecydować, czy chcą długą, czy krótką suknię ślubną.

Fot. Pinterest

2. Kryształy

W przyszłym sezonie, raczej nie spotkamy już sukien ślubnych ozdobionych od góry do dołu kryształkami lub koralikami. Teraz stawiamy na zdobienia, ale tylko w niektórych partiach sukienki np. na dekolcie.

Fot. Pinterest

3. Opadające rękawy

Muszę przyznać, że tzw. sukienki off the shoulder bardzo mi się podobają, dlatego żałuję, że nie spotkamy ich już w 2018r. Jest to na pewno ciekawe urozmaicenie dekoltu, w którym Panna Młoda wygląda niezwykle romantycznie.

Fot. Pinterest

4. Pióra

Pióra na sukni ślubnej, mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. W nadchodzącym sezonie ślubnym, objętości spódnicy sukni ślubnej, zamiast piórami, będziemy dodawać fakturami i warstwami materiału.

Fot. Pinterest

5. Suknie księżniczki

Tzw. cinderalla dress, czyli suknie z bardzo szeroką, rozkloszowaną spódnicą, to kolejny trend, który odchodzi w zapomnienie. W kolejnym sezonie ślubnym, stawiamy raczej na prostotę. 

Fot. Pinterest

Prześlij komentarz