4 ćwiczenia w domu, które pomogą ci schudnąć do ślubu

Oczywiście nie twierdzę, że którakolwiek z moich czytelniczek potrzebuję schudnąć :) Wiem jednak, że wiele Panien Młodych chce w dniu ślubu wyglądać pięknie i przed tym wielkim dniem, przechodzi na dietę. Jednak dieta to nie wszystko i aby wyglądać świetnie w dniu ślubu, trzeba włączyć do naszego planu również ćwiczenia :) 

Fot. Photo by Dominic Lowyears on Unsplash

1. Deska/Plank

Deska to chyba najwszechstronniejsze ćwiczenie, jakie możesz wykonywać w domu. Pracują przy niej brzuch, ramiona, nogi, czy plecy. Co więcej, poprawisz dzięki niej swoją postawę i równowagę. Moja rada, wykonuj plank przed lustrem, aby kontrolować prawidłową postawę - barki powinny znajdować się pod łokciami, a nogi, ręce i głowa w prostej linii. Podejmij wyzwanie z poniższego filmiku, a możesz nie poznać swojego ciała :)

2. V-ups

Kolejne ćwiczenie, przy którym pracuje kilka partii mięśni, najbardziej brzuch. Według mnie jedne z najtrudniejszych brzuszków, które dają spektakularne efekty. Rób 20 powtórzeń w serii, chyba, że to dla ciebie za dużo, wtedy zacznij od 10 i stopniowo zwiększaj obciążenie.

3. Yoga

Yoga to nie tylko forma ćwiczeń, ale także sposób na przedślubny relaks. Zapisz się ze Świadkową na lekcje jogi, a po paru zajęciach już zobaczycie efekty :) Natomiast jeżeli preferujecie ćwiczenia w domu, na Youtubie znajdziecie wiele filmików z pełnymi treningami jogi dla początkujących.

4. Przysiady

Chcesz mieć pupę jak Kim Kardashian? Pomogą ci w tym przysiady! Co więcej, ujędrnią również nogi, które będą wyglądać świetnie w dopasowanej sukni ślubnej. Podejmij wyzwanie z filmiku poniżej, a po kilku dniach już zauważysz efekty :)


Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger