5 błędów przy wyborze prezencików dla gości

Prezenciki dla gości już na dobre zagościły na polskich weselach. Pary Młode dosłownie prześcigają się w kreatywnych pomysłach, obdarowując gości rewelacyjnymi prezentami. Jednak jako, że prezenciki dla gości, to niemały wydatek, a do tego stosunkowo ważny element, trzeba poświęcić im chwilę czasu i nie popełnić przy tym kilku błędów. Więcej na temat prezencików dla gości znajdziecie TUTAJ.

Fot. Ania Górajka

1. Za duży koszt

Wesele to skarbonka bez dna i o ile prezenciki dla gości są miłym dodatkiem, nie są najważniejsze. Dlatego też, dążcie do tego, aby wydać na nie jak najmniejszą kwotę. Polecam w tym celu zapoznanie się z ofertą Aliexpress, gdzie nawet o połowę taniej możemy kupić opakowania na prezenciki, a nawet same prezenciki dla gości.

2. Słaba jakość

O ile wydawanie na prezenciki dużej sumy pieniędzy to zły pomysł, to robienie ich po łebkach i na tzw. odwal się, też jest złym pomysłem. Postawcie się na miejscu gości weselnych i zastanówcie się, czy bylibyście zadowoleni z takiego prezenciku. Lepiej nic nie dawać gościom, niż wręczać im coś złej jakości.

3. Słabe wykonanie

Oczywiście prezenciki DIY to świetny pomysł i sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale nie wykonujcie ich samodzielnie, gdy nie macie zdolności manualnych. Co więcej, jeżeli zdecydujecie się je wykonywać samodzielnie, przygotujcie  je dużo wcześniej przed weselem, aby gdy coś pójdzie nie po waszej myśli, wdrożyć w życie plan B.

4. Brak opakowania

Opakowanie na prezenciki dla gości to 50% sukcesu. To właśnie pudełeczko, woreczek, czy buteleczka stanowią element wystroju stołu. Dlatego też, nie zapominajmy o nich, zarówno przy planowaniu budżetu na prezenciki dla gości, jak i przy planowaniu wystroju stroju.

5. Niewystarczająca liczba

Nie ma większego faux pas niż niewystarczająca liczba prezencików dla gości. Dlatego też, przygotujcie lub zamówicie więcej prezencików, aby czekały w pogotowiu, gdy niektóre sztuki przyjdą np. uszkodzone.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger