6 rzeczy, które powinien zrobić Pan Młody

Organizacja ślubu i wesela to ciężka praca, za którą z reguły odpowiedzialna jest Panna Młoda. Mimo, że powoli się to zmienia i panowie zaczynają angażować się w ślubne przygotowania, nadal to Panny Młode są głównymi organizatorkami. Uważam, że to duży błąd, ponieważ jest to również ślub Pana Młodego i wymówki w stylu "to robota dla kobiet" nie są na miejscu. Dla wszystkich Panien Młodych, których Narzeczeni nie angażują się w przygotowania ślubne, przygotowałam listę spraw, którą z powodzeniem może się zająć każdy mężczyzna. 

Fot. Ania Górajka

1. Podróż poślubna

Wybraliście już kierunek na podróż poślubną? Niech Pan Młody zorganizuje resztę. Zabookuje lot, hotele, wycieczki fakultatywne albo po prostu zarezerwuje wycieczkę w biurze podróży. Planowanie podróży poślubnej nie różni się niczym od planowania wakacji i nie jest to nic trudnego.

2. Tort

Większość mężczyzn lubi jeść, a co za tym idzie lubi słodycze :) Dlatego też poproście, aby Pan Młody zorientował się na rynku cukierni w waszym mieście. Niech wybierze kilka z nich i umówi was na test panel.

3. Strój Pana Młodego

Przed ślubem każda Panna Młoda ma mało czasu, dlatego też niech na wstępne poszukiwania garnituru ślubnego, Pan Młody wybierze się sam lub ze Świadkiem. Gdy znajdzie kilka modeli, które dobrze na nim leżą, wtedy Panna Młoda może mu towarzyszyć, aby podjąć ostateczną decyzję.

4. Samochód do ślubu

Większość mężczyzn lubi samochody, dlatego też poszukiwania samochodu na ślub, mogą być dla niego samą przyjemnością. Przedstaw mu swoje oczekiwania, a na pewno podoła temu zadaniu.

5. Rezerwacje

Macie dużo przejezdnych gości i musicie zarezerwować im noclegi? Niech to Pan Młody zrobi rezerwację w hotelu, w którym wyprawiacie wesele, albo poszuka miejsc noclegowych koło waszej sali weselnej.

6. Alkohol

Alkohol to kolejna rzecz po samochodach, na której "znają się" mężczyźni. Dlatego też, niech to Pan Młody wybierze alkohol na wasze wesele, ustali jego odpowiednią ilość, a także wytypuje sklep, w którym dokonacie zakupu.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger