Oryginalne prezenty dla Panny Młodej na wieczór panieński

Wieczór panieński stał się już tradycją i czekają na niego zarówno same Panny Młodej, jak i jej koleżanki. To impreza/spotkanie, na którym Panna Młoda może się odstresować, odpocząć od ślubnych przygotowań i zrelaksować się w gronie przyjaciółek. Nieodłącznym elementem wieczoru panieńskiego jest prezent, który zaproszone koleżanki wręczają Pannie Młodej. Może to być mały drobiazg, albo pokaźny prezent, wszystko zależy od budżetu i samych zaproszonych dziewczyn :) Więcej o wieczorze panieńskim znajdziecie TUTAJ.

Fot. Photo by Samantha Gades on Unsplash

1. Masaż/SPA

Panna Młoda podczas ślubnych przygotowań jest z reguły bardzo zestresowana i zmęczona. Dlatego też masaż, czy wizyta w SPA będą dla niej wybawieniem. Wszystko zależy od waszego budżetu, gdy składka jest mała, masaż będzie idealny, gdy chcecie zaszaleć wizyta w SPA będzie strzałem w dziesiątkę.

2. Voucher

Vouchery/karty podarunkowe królują jako formy prezentów na najróżniejsze okazje. Jako, że jest to wieczór panieński, idealnym prezentem będzie karta podarunkowa na biżuterię ślubną, buty ślubne, czy inne akcesoria, których jeszcze nie ma Panna Młoda, a wiadomo, że będzie chciała je kupić.

3. Dieta pudełkowa

Panna Młoda przed ślubem ma na wszystko bardzo mało czasu, a do tego często jest na diecie. Dlatego też, idealnym prezentem będzie voucher na dietę pudełkową, który np. będzie mogła wykorzystać na tydzień przed ślubem, gdy przygotowania wejdą w najtrudniejszą fazę.

4. Bransoletka

Bransoletka z wygrawerowaną datą wieczoru panieńskiego lub ślubu to idealny prezent dla Panien Młodych, które kochają biżuterię.

5. Wycieczka

Para Młoda zarezerwowała już podróż poślubną? Możecie wykupić im wycieczkę fakultatywną w jedno z ciekawych miejsc, którą wykorzystają podczas swojej podróży.

6. Kolacja

Chcecie wręczyć Pannie Młodej romantyczny prezent? Idealny do tego będzie voucher na kolację w jej ulubionej restauracji, który będzie mogła wykorzystać w rocznicę swojego ślubu.

7. Flower box

Tzw. flower box, czyli kwiaty w pudełku to hit, którym nie pogardzi żadna kobieta :) Możecie zamówić go w większości kwiaciarni, a Panna Młoda na pewno będzie nim zachwycona!
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger