Ścianka za Parą Młodą

czwartek, 27 kwietnia 2017
Ścianka za Parą Młodą, to według mnie bardzo ważny element dekoracji na każdym weselu. Miejsce, w którym siedzi Para Młoda powinno być odpowiednio podkreślone i wyróżnione. Nowożeńcy są podczas wesela bardzo często fotografowani, dlatego też za ich plecami, nie powinno być "zwykłej" białej ściany, a coś co wygląda pięknie :)
A gdzie wynająć ściankę? Tu z pomocą przychodzą nam firmy dekoratorskie. Pamiętajmy, że nie musimy korzystać z usług danej firmy, aby wynająć od niej ściankę. Parom z talentem manulanym, polecam wykonanie ścianki samodzielnie, w internecie znajdziemy wiele tutoriali. Często się również zdarza, że sale weselne mają ścianki, które mogą wypożyczyć za darmo lub za małą opłatą. 
Jeżeli organizujecie ślub cywilny w plenerze pamiętajcie, że jest możliwość przeniesienia ścianki z pleneru do sali weselnej, za stół Państwa Młodych, na pewno będzie to pewna oszczędność.


Fot. Ania Górajka

1. Wstążki

Fot. Pinterest

2. Rozety

Fot. Pinterest

3. Kryształki

Fot. flowersinlove.com

4. Tablica kredowa 

Fot. Pinterest

5. Kwiaty

Fot. Pinterest

6. Ramki

Fot. Pinterest

7. Pokryta mchem

Fot. Pinterest

8. Drzwi

Fot. Pinterest

9. Światełka

Fot. Pinterest

10. Wiszące kwiaty

Fot. Pinterest

11.  Tiul

Fot. Pinterest

12. Kwiaty z papieru

Fot. Pinterst

13. Balony

Fot. Pinterest

14. Drzewka

Fot. Ania Górajka

15. Palety

Fot. Pinterest
6 komentarzy

 1. Zdecydowanie zgadzamy się, iż miejsce gdzie siedzi młoda para powinno być należycie przystrojone. Najbardziej do gustu przypadła nam propozycja 14- drzewka.

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie ścianka jest bardzo ważna zwłaszcza pod aspekt fotograficzny lepsze zdjęcia będą wychodzić i wgl. Warto zadbać także o fajne atrakcje weselne bo to też ważna rzecz na weselu, najlepiej to wszystko dobrze doszlifować i poczytać takie blogi np jak ten żeby o niczym nie zapomnieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami ścianek: http://www.floralheaven.pl/scianki-za-para-mloda.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem najbardziej efektownym rozwiązaniem jest ścianka z rozetami nr 2. Idealnie wpasuje się w klimat stylizowanej uroczystości. Malownicza ściana za Parą Młodą, to ważny element, jednak pamiętajmy o tym aby reszta dekoracji była równie piękna. Oprócz kwestii wizualnych zadbajmy także o świetne walory smakowe potrw, które na długo pozostaną w pamięci gości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie scianki sliczne ale jako nowość na rok 2018 w dziedzinie dekoracji sal weselnych będzie ścianka bąbelkkwa za para młodą wiecej na stronie www.sciankiwodne.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. A co polecacie jeżeli za stołem pary młodej jest tylko taka oszklona ściana? Za nią niestety nie ma wybitnie pięknych widoków, głównie zielen. Czy decydować się na ściankę? I jeśli tak, to na jaką?

  OdpowiedzUsuń