Na czym nie oszczędzać na swoim weselu?

Wesele to zdecydowanie skarbonka bez dna. Jak mówią niektórzy, jest to najdroższa impreza jaką zorganizujemy w życiu. Tak na prawdę na każdy element wesela można wydać więcej. Jednak każda Para, ma określony budżet, którego nie może przekroczyć i powinna się go trzymać. Nie możemy zwariować i organizujmy wesela, na które nas po prostu stać :) Jednak są elementy wesela, na których nie powinniśmy z pewnych względów oszczędzać.

Fot. Ania Górajka

1. Fotograf

Zdjęcia ślubne zostaną z wami na lata, będą pamiątką, którą pokażecie swoim dzieciom. Niech przy wyborze fotografa, cena nie będzie decydującym czynnikiem. Jeżeli przeglądacie portfolio fotografa i po prostu nie podobają się wam jego zdjęcia, nie łudźcie się, że zdjęcia z waszego ślubu będą inne, będą dokładanie w takim samym stylu :) 

2. Suknia ślubna

Mimo, że założycie ją tylko raz w życiu, to zawsze będzie TA wymarzona suknia :) Jeżeli twój budżet na suknię ślubną nie jest duży, poszukaj w internecie, może jakaś Panna Młoda właśnie sprzedaje twoją wymarzoną suknię ślubną. 

3. DJ/Zespół

Muzyka to druga po jedzeniu rzecz, o której pamiętają goście weselni. Dlatego też, to jak gra zespół, czy DJ i jak bawią się goście weselni, może zadecydować o tym, czy wasze wesele zostanie zakwalifikowane do tych udanych. Nie oszczędzajcie na tym, bo najtańszy zespół, czy DJ mogą dosłownie zniszczyć wasze wielkie święto!

4. Oświetlenie

Oświetlenie może odmienić waszą salą weselną. Nawet z tej "najbrzydszej" może stworzyć niesamowite miejsce. Dlatego też nie oszczędzajcie na tym, bo to właśnie światło tworzy atmosferę i dość niskim kosztem, może ozdobić wasze wesele.

5. Bar

Stwierdziliście, że wódka i soki wystarczą i nie potrzebujecie innych rodzajów alkoholu? Duży błąd! Polacy ostatnio zmienili swoje alkoholowe preferencje i coraz częściej sięgają po inne rodzaje alkoholi. Wino, whisky, czy rum to powoli standard na weselu.
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger