Motyw przewodni wesela: Tulipany

piątek, 31 marca 2017
Muszę przyznać, że wiosna to moja ulubiona pora roku :) Powoli zaczyna być ciepło, mamy dłuższe dni i wszędzie królują tulipany! Uwielbiam te kwiaty, które oprócz tego, że są symbolem wiosny, oznaczają również ciepłe uczucia. Jeżeli organizujecie wesele wiosną, motyw tulipanów jest dla was idealny!Kolory

Jako, że tulipany występują w wielu kolorach, co do wyboru koloru przewodniego, nie mamy specjalnych ograniczeń. Jednak ja jestem wielką fanką białych tulipanów, a co za tym idzie, wesela utrzymanego w krystalicznej bieli.

Dekoracje

-> szpaler tulipanów - jeżeli organizujecie wiosenny ślub w plenerze, szpaler tulipanów, wzdłuż alei do ołtarza powinien was zainteresować,


Fot. Pinterest
-> dekoracje serwetek - pojedyncze tulipany, przyozdabiające  każdą serwetkę wyglądają pięknie, a do tego mogą stanowić również prezencik dla gości,


Fot. Pinterest
-> wiszące tulipany - w tym sezonie ślubnym, hitem są wiszące dekoracje kwiatowe, dlatego też wiszące kompozycje z tulipanów, oprócz tego, że wyglądają pięknie, są niezwykle oryginalne, a do tego modne!-> tulipany w szkle - alternatywa dla tradycyjnej kompozycji kwiatowej, która wygląda pięknie i nie powinna znacząco obciążyć naszego budżetu,-> klasyczne kompozycje - tradycyjna kompozycja z samych tulipanów, mimo, że nie jest oryginalna, wygląda pięknie!


Fot. Pinterest

Papeteria

Jako, że tulipany są dość popularnym motywem kwiatowym w papeterii ślubnej, nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem swoich wymarzonych zaproszeń. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprojektować papeterię na zamówienie.

-> zaproszenia


Fot. Studio Brzoza
-> winietki


Fot. Studio Brzoza

-> prezenciki dla gości - trzymając się motywu przewodniego, możemy wręczyć gościom np. cebulki tulipanów, które na pewno będą przydatnym prezentem :)


Fot. Pinterest

Tort

Fot. Pinterest

Candy Bar

Fot.Pinterest

Księga gości

Tulipany to dość popularny motyw i w łatwy sposób możemy znaleźć papierową księgę gości z tulipanami np. TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ.


Fot. Studio Brzoza

Druhny

Fot. Pinterest

Prześlij komentarz