6 alternatyw dla tradycyjnej Fotobudki

środa, 15 marca 2017
Fotobudki królują na polskich ślubach. Goście, jak i Pary Młode kochają je i na weselach ustawiają się do nich długie kolejki. Jednak coś, co jest już na rynku od kilku lat, powoli nie jest atrakcją, tylko staje się codziennością. W kolejnych latach, goście nie będą już z takim entuzjazmem podchodzić do Fotobudki, bo korzystali z niej już milion razy. I tutaj przychodzą nam na ratunek nowości z dziedziny Fotobudek, które niedługo mogą stać się hitem polskich wesel :)


6 alternatyw dla tradycyjnej Fotobudki
Fot. Ania Górajka

1. GIFbudka

Alternatywa dla tradycyjnej Fotobudki, z której otrzymamy animowane GIFy. Są to krótkie, zapętlone animacje - GIFy przypominające krótkie filmiki. GIFy błyskawicznie wysyłane są na podany numer telefonu, w formie wiadomości multimedialnej, można je również udostępnić ze strony, poprzez social media. Tło, jak i gadżety możemy dowolnie wybierać z ofert firm wynajmujących GIFbudki. Więcej dowiecie się np. TUTAJ.


Fot. Light Ring

2. Hashtag Printer

Coś dla Par Młodych uzależnionych od Instagrama. Hashtag printer to bardzo proste urządzenie, wystarczy, że goście udostępnią zdjęcie z waszego wesela z odpowiednim hashtagiem na Instagramie lub Twitterze, a będą je mogli odebrać w wersji papierowej z Hashtag Printera. Można również dowolnie wybrać ramkę zdjęcia. Więcej na ten temat znajdziecie np. TUTAJ.


6 alternatyw dla tradycyjnej Fotobudki
Fot. Hashtag Printer

3. Dance Heads

Idealna atrakcja dla zabawnych Par Młodych, które uwielbiają się wygłupiać. Dance Heads to kabina, w której możemy nagrać mini teledysk, do wybranej przez nas piosenki. Jest to bardzo proste, najpierw wchodzimy do kabiny, ubieramy zieloną pelerynkę, wybieramy swój ulubiony utwór, klikamy start i na ekranie widzimy swoją twarz w roli gwiazdy. Co więcej, na zewnątrz budki zamontowane są ekrany, gdzie wszyscy na bieżąco mogą oglądać każdy z filmików. Po 2-3 minutach otrzymuje się DVD z nagraniem. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.


4. Magic Mirror

Nowość na rynku eventowych atrakcji. Magic mirror łączy w sobie trzy funkcje, a mianowicie można robić przez nie zdjęcia, video lub gify. Wystarczy, że klikniemy na lustro i wybierzemy interesującą nas opcje. Nasze zdjęcia możemy wydrukować, a filmy i gify przesłać na telefon lub udostępnić poprzez social media. Jak dla mnie Magic Mirror będzie hitem nadchodzących sezonów ślubnych, bo jest to wielofunkcyjna atrakcja. Więcej znajdziecie np. TUTAJ.


6 alternatyw dla tradycyjnej Fotobudki
Fot. Light Ring

5. Budka Slow Motion

Jest to opcja dla Par Młodych, które nie lubią robić sobie zdjęć, ale kochają wygłupiać się na filmach. Jak sama nazwa wskazuje, Budka Slow Motion kręci scenki filmowe, w technologii slow motion,  a po weselu otrzymuje się zmontowany film ze wszystkimi scenki nakręconymi przez gości. Oczywiście tak jak w przypadku tradycyjnej Fotobudki, możemy dowolnie wybierać tło, jak i gadżety. Więcej znajdziecie np. TUTAJ


6 alternatyw dla tradycyjnej Fotobudki
Fot. Budka Slow Motion

6. Screambox

Chyba najbardziej oryginalna alternatywa dla tradycyjnej Fotobudki. Co prawda Screambox robi tradycyjne zdjęcia, ale apart wyzwala się dopiero po osiągnięciu odpowiedniego poziomu decybeli. Dlatego też otrzymujemy bardzo oryginalne i niezwykle ekspresyjne zdjęcia, na których każdy z gości, będzie mógł wyzwolić swoje emocje. Zdjęcie otrzymujemy mailem lub smsem. Więcej na ten temat znajdziemy TUTAJ.

2 komentarze

  1. Atrakcji na takie imprezy jest już sporo dostępnych na rynku!! Co roku na rynek wchodzą coraz to nowsze sprzęty i gadżety. Wesele, czy imprezy firmowe przecież nie muszą wcale być nudne:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy taki element zawsze urozmaica uroczystość weselną, warto skorzystać z takich gadżetów.

    OdpowiedzUsuń