Targi OFF Wedding Łódź

Tak jak już wielokrotnie pisałam, zawsze będę zachęcać was do udziału w targach ślubnych. Możecie na nich podpatrzeć wiele inspiracji, znaleźć ślubnych podwykonawców, czy obejrzeć na żywo, to co oferują firmy z branży ślubnej. Jako, że jestem dużą entuzjastką targów ślubnych, bardzo mi miło, że Szalona Panna Młoda została patronem medialnym alternatywnych Targów OFF Wedding w Łodzi.

Co to za Targi?

Targi OFF Wedding to nowa jakość na mapie targów ślubnych w Polsce. Są one organizowane w otwartej przestrzeni, bez wydzielonych boksów, w klimacie industrial/boho/rustykalnym. Będzie można na nich spotkać 60 wystawców, w tym polskie, młode projektantki tworzące delikatne, zwiewne suknie ślubne, lokalne cukiernie z pysznymi tortami, małe manufaktury z ręcznie robionymi zaproszeniami ślubnymi, czy dekoratorów kochających minimalizm, czy jakże teraz modne, roślinne dekoracje. Co więcej, podczas Targów konsultanci ślubni będą opowiadać o nietypowych atrakcjach ślubnych, czy o ceremoniach tematycznych.

Dlaczego warto?

Jeżeli organizujesz ślub w stylu rustykalnym lub boho, musisz pojawić się na tych Targach! Są one stworzone dla osób, które kochają taki styl i nie wyobrażają sobie swojego ślubu w tradycyjnym domu weselnym. Na Targach OFF Wedding pojawią się wystawcy, których nie ma na tradycyjnych targach ślubnych. Będą to skrupulatnie wybrane firmy, które kochają styl rustykalny.  Co więcej, organizatorzy zaprosili do udziału w Targach, Fundację Mam Marzenie. Wystawcy przekażą na licytację swoje usługi i produkty, które będzie można wylicytowac w czasie Targów, a zgromadzone środki, zostaną przekazane na konto Fundacji.

Kiedy i gdzie?

5.03.2017r. (niedziela) 11.00-18.00, w przestrzeni pofabrycznej widzewskiej manufaktury Wi-Ma, ul. Piłsudskiego 135, Łódź

Nie może Was na nich zabraknąć!
Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger