Reedycja Książki Bridelle Style

W Walentynki byliśmy świadkami reedycji pierwszej książki ślubnej, napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl Karolinę Waltz oraz niesamowitą fotograf Magdalenę Piechotę - Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub. Jest to pozycja, która powinna znaleźć się na półce każdej przyszłej Panny Młodej, Mężatki, jak i u każdego kto kocha śluby. Co więcej, Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub to książka, która zgodnie, przez wszystkich ekspertów z branży ślubnej, została okrzyknięta arcydziełem, więc nie muszę chyba bardziej zachęcać do jej zakupu :)


Co znajdziemy w książce?

Książka składa się aż z 336 stron, na których znajdziemy 18 sesji stylizacyjnych, w 18 różnych stylach, takich jak boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych - jakikolwiek styl wybierzecie na swój ślub, na pewno znajdziecie go w książce. Każdy z 17 rozdziałów (18 jest to sesja niespodzianka), opisuje inny styl i buduje go dosłownie krok po kroku. Dowiadujemy się jakie są jego elementy, jakie odmiany kwiatów do niego pasują, czy jakie kolory się z nim komponują. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja, co pokazuje liczba osób pracujących przy wszystkich realizacjach - 150 osób! 
Suknie występujące w Książce Bridelle Style, pochodzą od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, czy Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce, przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota, dlatego też każde zdjęcie to małe dzieło sztuki! 

Dlaczego warto ją mieć?

Książka Bridelle Style to morze inspiracji. Po jej przeczytaniu na pewno będziecie wiedziały w jakim stylu zorganizujecie swój wymarzony ślub. A to właśnie o inspiracje i pomysły, najtrudniej przy orgazniacji ślubu i wesela! Książka łączy w sobie  piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla Panien Młodych, palety kolorystyczne, czy podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Każda przyszła Panna Młoda, żona, czy singielka kochająca śluby i modę, która dostanie książkę Bridelle Style na Walentynki, na pewno będzie zadowolona!

Gdzie można ją kupić?

Książkę można kupić w przedsprzedaży w Empiku - TUTAJ, w promocyjnej cenie 82,99zł.

Copyright © Szalona Panna Młoda , Blogger