20 miejsc na wesele w pałacu w Polsce

środa, 21 grudnia 2016
Powracamy z cyklem miejsc, w których można zorganizować swoje wymarzone wesele. Tym razem robimy przegląd Pałaców :) Myślę, że każda Panna Młoda, w głębi serca jest księżniczką i marzy o weselu w pałacu! Polecam także pozostałe posty, a mianowicie 22 miejsca na wesele rustykalne w Polsce, 20 ciekawych miejsc na wesele w Warszawie, czy 20 miejsc na wesele w zamku w Polsce.

1. Pałac Chojnata

Lokalizacja: Biała Rawska, woj. łódzkie
Strona internetowa: http://www.palacchojnata.com
Opis: Pałac Chojnata oferuje pełen przekrój usług, od organizacji wesela w plenerze, po organizację zaręczyn. Piękne położenie Pałacu, jak i niezwykle profesjonalna obsługa sprawią, że wasze wesele będzie magiczne.


2. Pałac Żelechów

Lokalizacja: Żelechów, woj. mazowieckie
Strona internetowa: http://www.palaczelechow.eu
Opis: Świetne miejsce na Mazowszu. W Pałacu znajduję się ekskluzywny hotel, z rewelacyjnym SPA, dlatego też Para Młoda po weselu będzie mogła się zrelaksować. 

3. Pałac Wojanów

Lokalizacja: Jelenia Góra, woj. dolnośląskie
Strona internetowa: http://www.palac-wojanow.pl
Opis: Przepiękne miejsce w południowej Polsce. W Pałacu zorganizujemy zarówno małe wesele do 40 osób, jak i prawdziwy bal, na ponad 100. Co więcej, Pałac oferuje również niezwykle modne wesela w stylu Garden Party w namiocie, a także ślub cywilny w plenerze.


4. Pałac Jabłonna

Lokalizacja: Jabłonna, woj. mazowieckie
Strona internetowa: http://www.palacjablonna.pl
Opis: Coś dla Par Młodych z Warszawy. Przepiękny zespół pałacowo-parkowy, znajduję się około 20km od centrum Warszawy i na pewno was zachwyci. Obok Pałacu znajduje się hotel z 46 miejscami noclegowymi, co jest na pewno kolejnym atutem tego miejsca.

Fot. konferencje.com

5. Pałac Domaniowski

Lokalizacja: Konary, woj. mazowieckie 
Strona internetowa: http://palacdomaniowski.pl
Opis: Myślę, że Pałac Domaniowski jest znany większości Panien Młodych z Mazowsza, a w szczególności mieszkankom Radomia. W tym przepięknym miejscu, robią wesela Pary Młode z całej Polski. Przyjęcie weselne można zorganizować zarówno we wnętrzach Pałacu, jak i w ogrodzie, w namiocie.

Fot. hotele.pl

6. Pałac Teresin

Lokalizacja: Teresin, woj. mazowieckie
Strona internetowa: http://www.osrteresin.oit.pl
Opis: Przepiękny Pałac w okolicach Warszawy z rozległym parkiem. Pałac dysponuję również miejscami noclegowymi, co jest na pewno dodatkowym atutem.

Fot. urloplandia.pl

7. Pałac Sulisław

Lokalizacja: Grodków, woj. opolskie
Strona internetowa: http://www.palacsulislaw.pl
Opis: Pałac Sulisław to nie tylko przepiękny obiekt. Mieści się w nim również ekskluzywny hotel, którego pracownicy od A do Z zorganizują wasze wesele. W Pałacu możemy zorganizować wesele nawet do 220 osób albo zdecydować się na wesele w plenerze, w namiocie.

8. Pałac Brunów

Lokalizacja: Lwówek Śląski, woj. dolnośląskie
Strona internetowa: http://www.brunow.pl/pl
Opis: W Pałacu oprócz wygodnego hotelu, znajdziemy również rewelacyjne SPA, w którym Para Młoda, jak i goście będą mogli się zrelaksować. W Pałacu możemy zorganizować ogromny bal, nawet na 400 osób, jak i kameralne przyjęcie do 60 osób. 


9. Pałac Sieniawa

Lokalizacja: Sieniawa, woj. podkarpackie
Strona internetowa:  http://www.palacsieniawa.pl
Opis: Pałac dysponuje przepięknymi salami, które spodobają się każdej prawdziwej księżniczce, a miejsca noclegowe pozwolą przenocować gości weselnych.

10. Pałac Tłokinia

Lokalizacja: Tłokinia Kościelna, woj. wielkopolskie
Strona internetowa: http://www.palac-tlokinia.pl
Opis: Pałac ten to idealne miejsce na mniejsze wesele do 100 osób, jak i większe zorganizowane w namiocie. Przepyszna kuchnia hotelowa i piękne otoczenie, sprawiają, że to idealne miejsce na wesele.

11. Pałac Wąsowo

Lokalizacja: Wąsowo, woj. wielkopolskie

Strona internetowa: http://www.wasowo.pl/pl/
Opis: W Pałacu w Wąsowie, mamy 3 opcje na zorganizowanie wesela. Jedna to wesele w pięknych wnętrzach Pałacu, druga to sala parkowa w angielskim parku, a trzecia to namiot bankietowy, stawiany niedaleko kaplicy. 


Fot. miejscawielkopolska.pl

12. Pałac Drzeczkowo

Lokalizacja: Osieczyna, woj. dolnośląskie
Strona internetowa: http://www.palacdrzeczkowo.com/
Opis: Przepiękny Pałac, w którym znajdziemy stylowe wnętrza, romantyczny ogród, a także baśniowy klimat. W Pałacu możemy zorganizować wesele do 150 osób, a baza noclegowa jest dodatkowym atutem.

Fot. swiatobrazu.pl

13. Pałac Paulinum

Lokalizacja: Jelenia Góra ,woj. dolnośląskie
Strona internetowa: http://www.paulinum.pl
Opis: Dzięki klimatycznym salą weselnym i pięknemu położeniu, Pałac Paulinium może być dla was idealnym miejscem na zorganizowanie wesela. A bogata oferta Pakietów weselnym, na pewno wam w tym pomoże.

Fot. dolinapalacow.pl

14. Pałac Odrowążów

Lokalizacja: Chlewiska, woj. mazowieckie
Strona internetowa: https://www.manorhouse.pl
Opis: Pałac to nie tylko zabytkowe wnętrza, ale także bardzo ekskluzywny ośrodek z rewelacyjnym SPA. Pracownicy hotelu od A do Z zajmą się organizacją waszego wesela, a niezwykle rozbudowana oferta weselna i liczne atrakcje, na pewno wam to ułatwią.

15. Pałac w Trojanowie

Lokalizacja: Trojanów, woj. mazowieckie
Strona internetowa: http://www.talaria.pl
Opis: W Pałacu w Trojanowie mieści się obecnie luksusowy hotel i SPA Talaria Resort. Możliwość przenocowania nawet 120 osób, wiele atrakcji, pomoc w organizacji wszystkich elementów wesela, czy bogata strefa Wellness, sprawiają, że Pałac zdecydowanie wyróżnia się na mapie weselnych obiektów.

16. Pałac Prymasowski

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie
Opis: Obecnie w Pałacu Prymasowskim, mieści się ekskluzywny Hotel Bellotto, który jest weselną perełką na mapie Warszawy. Położenie w centrum miasta, wyśmienita kuchnia, a do tego przepiękne wnętrza sprawiają, że jest to topowe miejsce na organizacje wesela w stolicy.


17. Pałac Śmiłowice

Lokalizacja: Nowe Brzesko, woj. małopolskie
Strona internetowa: http://palacsmilowice.com
Opis: Pałac jest idealnym miejscem na zorganizowanie wesela, jak i sesji ślubnej. To przepiękne miejsce, otoczone ogrodem, w którym można zorganizować ślub w plenerze. Pałac dysponuje również miejscami noclegowymi.

18. Pałac Radziwiłów

Lokalizacja: Balice, woj. małopolskie
Strona internetowa: http://www.lastrada-balice.pl
Opis: Można powiedzieć, że Pałac w Balicach specjalizuje się w weselach. Posiada bardzo szeroką ofertę weselną oraz doświadczenie w organizacji ślubów, dzięki czemu każda Par Młoda będzie w dobrych rękach.


19. Pałac Zegrzyński

Lokalizacja: Zegrze, woj. mazowieckie
Strona internetowa: http://www.palac-zegrzynski.pl
Opis: Piękne miejsce nad Zalewem Zegrzyńskim, z widokiem na jezioro. Można tam zorganizować mniejsze wesele we wnętrzach Pałacu, jak duże przyjęcie w namiocie w ogrodzie.

20. Pałac Alexandrium

Lokalizacja: Poświętne, woj. mazowieckie
Opis: Pałac ten to nowa perełka na weselnej mapie Mazowsza. W Pałacu mieści się ekskluzywny hotel, bardzo dobra restauracja, a wszystko otoczone jest pięknym ogrodem.


2 komentarze

  1. Tereny dookoła pałacu w Wąsowie to chyba idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym. Mimo wszystko ciągnie mnie do zamku Moszna i otaczających go lasów. Naczytałam się "Waszego Pięknego Ślubu" od Bridelle i teraz mam za swoje, haha.

    OdpowiedzUsuń